ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ - You Tube

Ze srdce,
Ti Miládko chci poděkovat za včerejší meditaci na dálku.
Dala mi uvědomění ohledně mých priorit, kam směřuji a co odvádí mou pozornost od toho důležitého pro mne. Od cesty do jeskyně.
Poklady, schopnost rozlišovat, energetický proud moudrosti, rozšiřování se, energetická bublina, smysluplnost, kontakt s tím moudrým co nás přesahuje, vede a chrání, vytváření vztahu propojení, vlastní cesta, tam a zase zpátky ...
děkuji Ti za všechny tyto vzkazy, které v sobě nechávám růst, které v sobě nechávám rozeznívat, zjevovat se, učím se si jich všímat, rozpoznávat, používat a navracet se k nim.
Mám slzy radosti, dojetí a deteku hlubiny v očích. 

Jaruška

Dobrý večer, nechala jsem tužku kreslit samotnou jenom jsem měnila barvy, ale když nevyhovovala tak nekreslila😀. Nějaký den mě trápí kašel a rýma, ale po kreslení se mi hodně ulevilo. Děkuju moc bylo to moc fajn jako vždycky.

Okamžitě jsem začala brát jednu barvu za druhou a moc jsem si u toho odpočinula, děkuji

Miládko, byla to krása, bylo to, jako bychom malovali všichni u jednoho stolu. Na konci, když jsem měla ruce na obrázku, nejprve jsem je vnímala jako křídla motýla, pak ptáka, co letí nad krajinou a nakonec jako křídla, co obejmou snad vše. Děkuji a hezký večer.    

předtočený kurz - MOUDROST

získáte po registraci na těchto stránkách 

registrace je ZDARMA

kurz je ZDARMA

Reference - kurz MOUDROST

Téma moudrosti už mi nějaký cas běželo hlavou. V různých chvílích mě napadaly některé její aspekty, ale nedařilo se mi poskládat si dohromady celý obrázek. V tom mi kurz moc pomohl. Byl krásně strukturovaný a pochopitelný. Našel jsem díky tomu další části moudrosti, které mě samotného nenapadly a můžu se i v nich posouvat dál.

Petr

středoškolský učitel

 Když se zpětně zamýšlím nad kurzem na téma moudrost, tak mě napadlo slovo inspirace. Byl jsem inspirován k zamyšlení se nad hloubkou bytí nebo žití na této planetě. Zdá se mi, že tady probíhá přednastavený seberozvoj člověka už od nepaměti, ať se nám to líbí nebo ne. Zdá se mi, že je smysluplné a obohacující jíti s tímto již přednastavením ruku v ruce. Prostě do toho naskočit, vnímat a nechat se tím vést a dát prostor všem aspektům a přidávat a rozšiřovat aspekty další nové, možná právě ty obyčejné, jednoduché ze života. Dále se mi zdá že život jako takový je jedna velká konstelace. Přijmout toto je pro mě hodně uvolňující a skýtá to velké možnosti pochopení, jak sebe tak celku.

Vlasta

podnikatel

Děkuji za velmi interaktivní kurz na téma moudrost. V průběhu kurzu sem se měla možnost potkat s kreativitou, meditacemi, hlubokým ponorem do svého nitra a myšlenek. Velmi oceňuji vysvětlení, co je obsahem moudrosti. Díky tomu je mi celkový pohled na moudrost jasnější. Při tvoření "koláče" moudrosti jsem si mohla uvědomit, které "dílky" moudrosti potřebuji posilovat a současně si uvědomit, že moudrost je nekonečná. "Přeji si, aby moudrost byla moji přirozenou součástí mého života".

Martina

úřednice