MARATON

CVIČENÍ V ENERGII - na dálku

pouze pro absolventy kurzu 

ÚT 22.1. - PÁ 26.1. 2024

4 dny - 2x denně- celkem 8x 60 minut

až 480 minut společného cvičení v energii

ÚT - 17.00 - 18.00 + 19.00 - 20.00
ST - 17.00 - 18.00 + 19.00 - 20.00
ČT - 17.00 - 18.00 + 19.00 - 20.00
PÁ - 17.00 - 18.00 + 19.00 - 20.00

Když se přihlásím, je nezbytné cvičit ve všech časech?

NE. Můžete využít všechny časy, které se vám hodí. Ale nemusíte se účastnit všech cvičení.

Ale pokud máte chuť a čas, tak se na vás samozřejmě ve všech časech budu těšit.

Které časy využije a které ne - mi hlásit nemusíte.

STAČÍ SE JEDNODUŠE PŘIHLÁSIT NA MARATÓN jako KOMPLEX přes online systém ZDE  Jaké časy finálně využijete je čistě na vás.


cena - 1000 Kč

Cvičit může každý ve svém domově nebo třeba venku v přírodě. Kruh propojím na dálku a cvičení na dálku spustím najednou. Postačí, když si v určený čas jen stoupnete, dáte ruce před sebe jako byste se mne drželi a cvičení samo začne probíhat. A samozřejmě, že budu cvičit s vámi i já. Zadání dávám já - cvičení bude zaměřeno na posílení schopnosti cvičit v energii a na osobní růst.

přihlášky nejpozději 24 hodin předem - přes ON-LINE SYSTÉM

platba PŘEDEM na účet 2600702507/2010 nebo v hotovosti

do poznámky k platbě, prosím, připište vaše jméno, abych věděla, že je to platba zrovna od Vás 

Jak se liší maraton cvičení v energii na dálku a na Dubí Hoře?

- při maratónu cvičení na dálku - je možné cvičit z domova

- na maraton cvičení v energii na Dubí Hoře - je potřeba přijet osobně

- při maratonu na dálku - je neomezený počet účastníků

- při maratonu na Dubí Hoře - je počet účastníků omezen velikostí prostoru

- na maraton cvičení v energii na dálku - je 1 přihláška je na celý maraton

- na maraton cvičení v energii na Dubí Hoře - je přihláška na každý blok samostaně

REFERENCE

"Ahoj, podávám zpětnou vazbu k maratónu Cvičila jsem všechny bloky - jen ve čtvrtek jsem byla hodně unavená a v cca 17:45 jsem při 1. bloku cvičení usnula , což se mi do teď myslím nikdy nestalo. V 19 již ok. Myslím, že mi cvičení pomohlo přečkat předvolební týden ve větším klidu, něž-li by asi probíhal bez intenzivního cvičení. Pochopila jsem díky cvičení (a samozřejmě i díky tobě) výrazně rychleji paralelu mezi prezidentskými kampaněmi a kandidáty a mým osobním životem. Podařilo se mi tím pádem uvidět další možný úhel pohledu na sebe a mé vztahy, a tím si zase více porozumět. K samotnému cvičení - vždy v "celou" = na začátku cvičení projelo celým mým tělem silné zamrazení a pak jsem prostě cvičila. Nachodila jsem mnoho kilometrů na trase kuchyň - balkon Dnes v závěru jsem si lehla a cítila silné vlny po celém těle - tento "moment" pro mě byl velmi silný a něčím hodně důležitý, a pak jsem se cítila jako bych byla v závěrečném kruhu s ostatními, ale v takovém neuspořádaném = prostě v takovém nějakém propojení.. Moc děkuji tobě i všem..."

"Miládko, děkuji za úžasné cvičení v energii. Plně jsem si užila všech osm hodin maratonu a po každém dni cvičení se těšila na další den. Cítím se nabitá energií, víc pozitivní a hlavně mám veselejší náladu, kterou jsem v poslední době postrádala. Cvičení z větší části probíhalo na kolenou a v předklonu koulením hlavou po podložce, v leže na břiše a kroužení nohama. Hodina vždy zakončena spánkem. Velice ráda uvítám další maraton cvičení v energii."

"Ahoj Milado, děkuju za tento maraton. Pravdou je, že to pro mě nebylo jednoduché, pravdou také je že jsem odcvičil vše dle zadaných časů a pochopitelně jsem nezapomněl ani na své dopolední cvičení. V určitý čas se zdálo, že ten domeček který pořád stavím (a vždy mi spadne) zůstane stát. Bohužel ani tentokrát to nevyšlo. No nic, ve stavění jsem již zběhlí, zkušenosti přibývají i rychlost, z těch zkušeností si nejvíce osvojuji, hlavně se z toho nepo...t a když jo, tak se také nic neděje. Zdravím všechny běžce a těším se na další maraton."

"Ahoj Miládko, díky za tuto akci. Z osmi jsem zvládl bohužel jen dvě cvičení, kvůli osobnímu programu a střídání v hlídání, každopádně to bylo pro me super, bylo to jiné, silnější a naplňovalo mě to dobrým pocitem a i optimismem, cítil jsem se vice v propojeni s ostatními a že dělám něco, co mi dává smysl, co chci dělat."

"Milado, moc děkuju. Podařilo se mi časově využít jen polovinu, ale hodně mi pomohlo v udržení dobré nálady a pocitů radosti. A děkuju, že to bylo v době před volbami, kdy jsem opravdu velmi silně vnímala obavu až strach, jak vše dopadne."