CVIČENÍ S ENERGIÍ PRO KAŽDÉHO

1 hodina cvičení "s energií" 

předcvičuji a navádím k pohybu, dechu, prožitkům - zdraví, rozvoj intuice

30 minut relaxace (meditace)  

vhodné pro každého - i pro toho, kdo kurz cvičení v energii má hotový - i pro toho, kdo ne


on-line připojení - přes odkaz na SKYPE

na 1 připojení můžete být i ve větším počtu

cena 300 Kč/osobu - děti do 15 let zdarma - v případě připojení na stejném skype s rodiči

pohodový přístup :-)

platba na účet 2600702507/2010 - předem

reference


"Cvičení mně hodně potěšilo. Líbila se mi závěrečná meditace a cvičení s bublinou. Celkově jsem se zharmonizovala a ráda jsem Tě viděla. "


"Mně se to líbilo moc. Je super, že jsme mohl zapojit i děti. Pohybu máme teď málo, i když se snažím na to nezapomínat. Ale tohle je něco jiného. Napojil jsem počítač na televizi, takže jsme měli krásný velký obraz a dobrý zvuk. A nebyl problém s tím, že bysme neviděli, jak který cvik dělat. Trochu jsem se obával, jestli kluci vydrží hodinu a půl, ale nakonec v pohodě. Určitě se příště zase přidáme."


"Miládko, bylo to moc fajn vidět se navzájem. Navíc se mi líbilo, že tam bylo více mentálních cvičení. U pohádky jsem se ztratila, ale na konci mi bylo dobře. Za mně super a děkuji."


"Příjemné si trochu fyzicky zacvičit a trochu si pohrát, cvičit v kolektivu i když na dálku. Při meditaci jsem se hned ztratil, u prvních vět jsem už přestal vnímat, byl to pro mne příjemný odpočinek a zklidnění."


"Cvičení bylo fajn. Hodně se mi líbila ta druhá mentální část cvičení. Meditace také super. Rameno a trapéz na pravé ruce je dnes volný."


"Pocitově 4 hvězdičky. Nicméně ta hvězda dolů je nejspíš moje vnímání pokřivené momentálním procesem. Přišel jsem se především socializovat, protože mám pocit, že si sám dokážu zacvičit dostatečně vydatně. Nicméně toto cvičení bylo příjemně jiné, náročné, uvolňující, i hlubší než jsem čekal. Meditace byla také fajn. Přijdu zas."
"Děkuji za včerejší cvičení, bylo pro mne přínosné a už se těším na příští. Pokud by bylo možné cvičit i pravidelně v budoucnu, rád bych se přihlásil."


"Jsem moc ráda, že jsem si mohla obnovit svoji pomyslnou bublinu bezpečí, protože i přes dlouhodobě náročnou situaci s covidem jsem se snažila vidět ty pozitivní věci a měla jsem pocit, že se mi dařilo držet si covid zdravě od těla. Tvořila jsem si bezpečný prostor a dařilo se mi to... Byla jsem několikrát v kontaktu s pozitivními a přesto jsem neonemocněla, protože jsem se cítila ve své vnitřní síle.... ale nějak se to nakupilo a já krátkodobě propadla v beznaděj, vyčerpání, frustraci, že já, moje rodina a především naše děti jsou na mnoha úrovních ochuzováni o kontakt s dětmi, že si ve škole nemohou zacvičit ani zazpívat, že nemůžou navštěvovat kroužek a další vlan zpráv o těžkých stavech a totálním chaosu ve vládě...strach.
Já jsem si svojí bublinu nechala rozplynout a dovolila jsem mému tělu onemocnět.
Včerejší cvičení mi pomohlo se rozdýchat, i po cvičení jsem cítila úlevu a pocit lehkého dýchání. Uvědomila jsem si, že je důležité si udržovat svoji vnitřní sílu i v době nemoci, umět sama sebe uzdravit. Chvilkami jsem cítila i zvýšenou energii ve svých dlaních a hezký pocit.
Pokud by to bylo technicky možné, tak by mi příště více vyhovovalo, kdybych na obrazovce viděla v plné velikosti jen Vás. Z počátku se moje pozornost tříštila mezi ostatní a chvíli mi trvalo soustředit se jen sama na sebe.
poznámka Milady k technickému požadavku - toto jde nastavit přímo u účastníka - výběrem "zobrazit mluvčího"
Moc děkuji za cvičení bylo pro mne léčivé na mnoha úrovníc
h."

Ahoj Miladko.. Cvičilo se mi moc hezky.. Ještě se třesu a brním u nějakých věci, ale to se podá...Jsem moc ráda že jsi toto cvičení pro nás dokázala vytvořit... Děkuji 

Nádhera. Uvolnění zad na fyzické rovině a prožitek silného propojení se všemi i vším ostatním na planetě i mimo ni :-)

Před cvičením jsem byla nervózní, protože jsem byla s dětmi (kluci 3 a 6) sama doma a bála se, že mě budou vyrušovat. Naštěstí pohádka pomohla, ale chvíli mi trvalo, odpojit se od myšlenek....aby něco nevyvedli, aby se jim něco nestalo... Před meditací jsem už byla v naprostém uvolnění a při meditaci "jsem byla úplně vypnutá". Děkuji za cvičení bylo mi příjemně ❤️

Bylo to moc fajn, Miladko. Užívám si to ponoření do sebe při cvičení stále více. Děkuju.

Cvičení bylo opět velmi přínosné, moc mě bavilo a pomohlo mi.