PLACENÉ STRÁNKY

zvukové a video MEDITACE, PŘÍBĚHY

seberozvojové a léčivé OBRÁZKY


všechny obrázky, texty, hlasové záznamy i videa 

jsou autorské

nakreslené, napsané, namluvené, natočené

ode mne pro vás

 nyní 200 Kč  - přístup do 31.12.2021

MÁM PLACENO ? A chci VSTOUPIT ? 

NEMÁM PLACENO? A chci PŘÍSTUP? 

Mám DÁRKOVÝ POUKAZ? A chci ho AKTIVOVAT?

"mini - ochutnávka"

krátká zamyšlení 

mandaly a obrázky k dokreslení

příběhy a meditace

Reference

Obrázky - pozitivní emoce

Miládko, moc děkuju, mám obrovskou radost, že jsi vytvořila další možnost, zase maluju :). Maluju, čmárám, dělá mi to dobře. Moc se těším na další kousky, včera jsem udělala hned čtyři najednou.

Ještě jednou díky za tu možnost zkontaktovat se s emocemi, některé z nich jsem necítila už tak dlouho...těším se, že se k nim zase dostanu. :)

Hlasová meditace "teplo mého srdce"

Byl to pro mě silný zážitek a měla jsem pocit, jako by to byl příběh o mém srdci. Jsem vděčná, že mé srdce září a hřeje.

Videomeditace "ruce, které léčí"

Úvodní obrázek na mě působí krásně, klidně a zároveň je plný života a i po několikátém shlédnutí nacházím další detaily na obrázku. Pak už jen cítím sílu energie, která při prvním shlédnutí byla velmi silná.


Já nejsem úplně malovací typ, ale moc se mi líbí příběhy a meditace. Zklidní, pomůžou, vrátí mě zpět na moji cestu, dokonce v dobách, kdy mi není dobře mě dokážou "nakopnout", mám moc ráda příběh KRÁLOVNA A PRSTEN, ten jeho závěr je tak pravdivý. A z meditací je mojí nejoblíbenější Teplo mého srdce, ta opravdu pokaždé mé srdce zahřívá a dává naději. Moc dík, Miládko!