KURZ - intuitivní kresba

5 x lekce 60 minut

individuální práce s každým podle jeho tempa 

osobně nebo přes SKYPE

uvolnění - kreativita - tvoření - radost

kreslit v energii se naučí každý člověk

Co nakreslili jiní lidé na kurzech?

A jak se jim to líbilo?

Monika 

"Vždycky jsem ráda kreslila, ale s příchodem práce, rodiny nebyl na kreslení čas. Po dlouhých letech bez pastelky mně přišlo divné kreslit, styděla jsem se za to. Až díky kurzu jsem znovu objevila tu radost. Obrovskou radost. Je to opravdu krásný pocit držet pastelku, tužku, štětec, cokoliv. Zase kreslím, maluji a nehodlám s tím nikdy skončit. Děkuji Milado."

Míša

"Kurz mi dal především určitou disciplínu, která ale nebyla "vydřená" - vyplynula tak nějak přirozeně, samovolně. Vždy jsem byla přesvědčená, že neumím kreslit a jediné, k čemu jsem se kdy odhodlala bylo vybarvování předtištěných obrázků... Dnes pro mě představuje kreslení v intuici prostředek sebepoznání a zdroj, ze kterého můžu čerpat sama pro sebe. Jsem velmi ráda, že jsem se ke kurzu odhodlala a děkuji Miladě za její trpělivost a vedení."

Michal

"Když jsem si měl na střední škole vybrat mezi hudební a výtvarnou výchovou, zvolil jsem hudební. Nikdy jsem pořádně nekreslil a moje kresby nejsou nijak kvalitní. Ale tento kurz byl z mého pohledu o něčem jiném. Cítím, že mě posunul na mé cestě zase o kus dál. V rámci kreslení jsem si našel další programy, které jsem mohl rozpouštět právě také kresbou, pomáhalo mi to hodně se energeticky a emočně očišťovat, nacházel jsem nové způsoby uvolnění těla a mysli. Aktuálně využívám intuitivní kresbu k očistě a léčení nejenom sebe, ale také klientů, kteří mi chodí na léčení. Nyní používám kresbu tedy především k léčení a harmonizaci. "

Zuzka

"Vždy jsem ráda kreslila a hlavně abstraktní obrázky,no a teď jen hledím,jaký mé obrázky dostaly hloubku a smysl, kreslení mi pomáhá vypnout mozek a nechat tvořit intuici a to bez strachu,že se obrázek nepovede :-) To co cítím při tom když kreslím,se mi teď těžko popisuje,je to směs vděčnosti,lásky,radosti,prostě je to zase jiný rozměr v mé duši i srdci.Miládko děkuji Ti za trpělivost a lásku:-))))"

Erika

"Vždy se mi líbila intuitivní kresba. Sama jsem od malička kreslila jen podle předloh. Podle vlastní představy vznikaly jen naivní kresbičky, které se mi nelíbily. Miluji přírodniny, ty také dovedu zpodobnit. Opět jen reálné. Od tohoto kurzu jsem očekávala, že jiskřička intuice, která ve mně dříme, se projeví abstraktní kresbou. Prvním překvapením pro mě bylo, že ruka, která se uvolnila zpočátku do nicneříkajících čar, byla pravá. Od malička jsem totiž brala tužku jen do levé ruky. Čekala, jsem, že se ruka sama rozběhne po papíře, ale ono nic. Musila jsem k pohybu dát impuls. Počáteční kroužky, čáry, elipsy začaly nabývat určitou strukturu, tvar, smysl. Stále jsem doufala v abstraktní obrázky, ale přicházely jen konkrétní vjemy a výsledkem byly "obyčejné" věci, které vídám okolo sebe. To bylo druhé překvapení. Nejprve jsem se tomu bránila, myslila jsem si, že dělám něco špatně. Postupně jsem si dovolila kreslit ty obyčejné věci kolem sebe. Z hlediska techniky nejsou kresby nijak výjimečné. Měla jsem ale vnitřní nutkání, obrázky si neustále prohlížet. Pociťovala jsem při tom zvláštní pocit něhy, klidu, radosti, důstojnosti, svobody, volnosti, lásky i lítosti. V ten okamžik jsem pochopila. Obrázky vypadají obyčejně, ale člověku přinášejí jinou energii. V mém případě toto mělo být smyslem kurzu a Miladě děkuji za toto zprostředkování. Kresbou vyjadřuji své emoce. Již se neupínám na to, co a jak kreslím. U každého obrázku se těším na nový prožitek, který mi přinese. Prožívám vděčnost za toto zprostředkování."

Vlasta

"Na kurs intuitivní kresby vedený paní Miladou jsem se moc těšila a v ničem mne nezklamal. O intuitivní kresbě jsem sice něco věděla, ale teprve kurs mi ukázal, jak intuici rozvíjet a jak ji používat. Každá lekce byla pro mne takové malé dobrodružství, kdy na počátku jsem nevěděla, jaký obrázek vlastně vznikne. Vždycky to bylo překvapení. Kreslení mi přináší radost, uklidnění, ponoření se do vlastního nitra, kdy nevnímám nic kolem Je to spojení sebe sama s vyšší mocí, s tím, co nás převyšuje. Jsou to vzácné chvilky a vždycky se na ně těším. Moc děkuji za tuto zkušenost."

Gábina

"Nemohu říci, že bych někdy ráda kreslila a nebo že bych se někdy věnovala malování. Až když Milad "vyvěsila" na své stránky možnost zapsání se do individuálního kurzu " INTUITIVNÍ KRESBA ", začala jsem o této možnosti uvažovat. Vždy jsem obdivovala věci spíše abstraktní, zejména díla Salvádora Dalího. Už po první hodině s Milad jsem si uvědomila, že mi kresba přináší radost a těšila jsem se na každý den, až si vezmu do ruky pastelky a začnu kreslit. Nikdy mi nešlo o to, aby můj obrázek byl dokonalý. Nejenom že mě kresba velmi baví, napomáhá mi k vykreslení se ze svých emocí, bolestí, smutku, strachu, vzteku ......Milad děkuji."

Dáša

"Kurs kreslení - líbil se mi a těšila jsem se na něj. Překvapilo mne, že mi to šlo (těžko odhadnout, kolik práce to dalo Vesmíru a Miladě :-). Taky se mi líbilo, že kromě kreslení jsem si tam ještě vyřešila nějaké momentální trable. Jako malá holka jsem kreslila ráda, ani nevím, kde se to ztratilo. Neměla jsem ambici na "hezké obrázky", spíš jsem hledala nějaký další nástroj na "posunout se". Teď jsem překvapena, že mně samotné se většina obrázků líbí, a že mne to baví, že je to trochu jako cvičení, že to jde samo. že si ruka sama vybírá pastelky (barevné kombinace ani tvary bych takto rozumově nedala). A je to relax - zklidňuje mne to. Myslím, že jsem neměla žádné velké očekávání, ale je to skvělý :-)"