Cvičení v energii na dálku 12.11.2019

13.11.2019

... svíčka hoří...

... a venku začíná padat první letošní sníh...

Tentokrát jsem na přípravu kruhu byla sama. Cvičilo nás 18. Zájemců bylo o mnoho víc, ale protože se mnozí hlásili až po uzavírce v on-line systému, už jsem je do kruhu nepřibrala.

Pro příště tedy - pokud chcete cvičit - přihlašte se včas - připomínám 24 hodin předem je poslední šance.

Další cvičení je ve čtvrtek 20.2.2020 - 19.00 - 20.00

A u vás doma to bylo jak?

"Hezký večer Miládko, cvičení bylo moc fajn, tentokrát bez pocitu strachu, velkých emocí. Bylo to takové.....krásné, chvíli jsem si připadala jako velký medvěd, pevně jsem stála na místě, pokrčené nohy a rukama jakoby sápala kolem sebe do prostoru, měla jsem pocit, že dosáhnu nekonečně daleko. Pak jsem se třepotala, jako kdybych chtěla uvolnit každý milimetr svého těla a nakonec takový tanec, ruce opisovaly osmičky, vlnky, hladily prostor kolem mě. Také jednu chvíli jsem si třela stehna, jako velkými elipsami. Jsem teď tak zklidněná, že si jdu dát sprchu a hají "

"Dobrý večer Milado, pro mě moc krásné cvičení. Cítila jsem celou dobu jakoby mě někdo držel za ruce a předával energii a lásku. Děkuji moc moc"


"Ahoj Miladko,
dekuji za dnesni/vcerejsi cviceni na dalku a posilam prozitky☺️.
Na cviceni jsem byla nachytana na posteli s mimineckem pred sebou. Probehlo mi hlavou, jestli poznam zacatek, kdyz nejsem zcela soustredena...a najednou se mi udelala husi kuze po celym tele, zvedly se mi ruce nahoru a telem mi projizdely navaly emoci - byla jsem moc dojata a stastna a vdecna a bylo mi krasne...pocit, ktery bych chtela, aby nikdy neskončil. Koukala jsem na Anicku a usmivala jsem se od ucha k uchu . Pak jsme si hraly a hodne jsme se u toho smaly. Bylo to moc krasny.."


"Chci Ti jen napsat k úternímu cvičení, vybavilo se mi ke konci cvičení slovo - dávno zapomenuté heslo k dokumentům v počítači (dva dny předtím jsem chtěla otevřít nějaký starší dokument a zjistila jsem, že je zaheslovaný, ovšem už asi 15let, a naprosto vůbec jsem netušila, jaké bylo heslo...). Já ty dokumenty ani moc nepotřebuju otevřít, takže jsem z toho nebyla nijak rozhozená, ani jsem se extra nesnažila si vzpomenout, prostě jsem to brala jako uzavřenou věc. A teď se mi to heslo vybavilo při cvičení"