cvičení v energii na dálku 20.4.2020

20.04.2020

Dnešní sedmikráskový kruh měl 25 lístků.


Byl to termín vypsaný navíc na vaše přání.

Doufám, že vám tedy byl tento kruh k užitku.

A to nejen jako forma zkrácení času na konec karantény.


u vás...

"Ahoj Miladko,
bylo mi moc prijemne. Jasne jsem si uvedomovala, ze se citim velmi dlouho moc hezky...a že cílem je žít...dekuji"


"Ahoj Miladko,

Včera som mala velmi pokojny zaciatok. Prvykrat som pri cviceni lezala. Prezivala som pocity, ze nieco zo mna vytahuje energiu a pocitovala som vlnenie energie v rukách a na hrudniku.

Takisto som prvy raz pri cviceni na dialku zaspala a prebudila som sa az 20,22. Asi este hodinu po cviceni som niekde lietala. Len velmi pomaly som sa uzemnovala.

Ako vždy vo finále to bol prijemny pocit uvolnenia. Cvicenie mi dodalo chut hladat si pracu opat intenzivnejsie. Dakujem."


"Ahoj Milad,

Dnešní společné cvičení jsem měla jiné než posledně.Trochu mě rozhodilo, že nepřišly žádné instrukce předem.Nějak jsem Tě tam dnes nedokázala vycítit.Asi to bylo celkovou situací, skoro jsem na cvičení zapomněla, došlo mi to v 18 hod večer.Děti se dívaly ve vedlejším pokoji na televizi, takže jsem všechno slyšela a nedokázala se úplně uvolnit.Ale nakonec jsem se celkově uklidnila, odpočinula si a trochu si v sobě uklidila a chvíli si i fyzicky zacvičila.Byla mi i zima, tak jsem se musela zachumlat.Mnohokrát děkuji za společné cvičení a už se moc těším na společná setkávání, ty mám raději:)Krásné dny všem" -  instrukce jsou vždy zde: https://www.milada-mel.cz/skupinove-cviceni-v-energii-na-dalku-z-domova/ + termín a čas - chodí připomínka z on-line stejně jako na jiné akce :-)


"Ahoj Mílo,

děkuji za cvičení. Moc se mi líbilo. Nejdřív bylo dynamičtější směřované na má permanentně bloklá záda, asi tak v poslední čtvrtině přišlo zklidnění. Dnes jsem lehce cítila břišní svaly, ale při cvičení jsem nic takového nezaznamenala

Krásné dny, těším se na čtvrteční malování."


"Pondělní cvičení na dálku bylo odpočinkové. Nejdříve přišla myšlenka, že je fajn, když je v dnešních dnech člověk klidný, vyrovnaný a odpočatý. Asi dvacet minut jsem byla na kolenou v předklonu, hlava se temenem a čelem koulela po podložce a masírovala citlivé body. Potom jsem se svalila na bok a zbytek pěkně prospala.Po docvičení jsem měla tolik síly, že jsem snědla dvě večeře a nechtělo se mi jít spát. Těším se na příště. "