Kreslení na dálku 23.1.2020

24.01.2020

V kruhu nás bylo celkem 18 z toho 7 dětí. 

Potěšilo mne, že začleňujete více i svoje děti do této aktivity.

S přípravou kruhu mi pomáhala Dáša a i kreslení jsme si pak užily společně s vámi.


Ahoj Mílo,

děkuji za dnešní kreslení. Tentokrát to bylo velmi rychlé. Vzala jsem pastelky a najednou byl pokreslený celý papír. Žádné myšlenky, pocity, jen prázdno. Po kreslení jsem vnímala, že je důležité, být propojena se Zemí a Vesmírem a mít lásku v srdci. Potom se zvládne vše. Děkuji. 

Ahoj, Miladko, 

dnes jsem ke kreslení sedala s tím, že mám pocit, že je toho na mně moc a napadlo mně, že téma je fakt dokonalé. Bylo mi dnes smutno. Při kreslení jsem nejdřív malovala to srdíčko, ale za chvíli ruka začala čmárat, rychle, pastelka za pastelkou. Asi v polovině času mně píchalo na hrudi, pak jsem měla tlak na hrudi a bylo mi úzko. Když jsem zjistila, že obrázek tmavne a tmavne, bylo mi smutno ještě více. Dokonce jsem chvíli brečela. Ve skutečnosti je daleko tmavší, skoro tmavě šedý. Tak jo, vlastně asi takhle se cítím, řekla jsem si. Na fotce mne překvapilo, že je dost barevnější, že ten základ je červený, jako to srdíčko, tak jsem si řekla, že vlastně pod tím šedým povrchem je docela živo. 🙂Divoké čmárání mi vydrželo skoro až do konce, mám tam snad tisíc vrstev.Děkuji Ti, 

Ahoj, moc děkuji za včerejší kreslení. Nádherně jsem si to užila. Starosti se mi podařilo i fyzicky ztvárnit a vůbec nevypadaly tak hrůzostrašně, jak by člověk předpokládal . Odpověď na otázku mi přišla téměř hned - "No přece já sama a má láska" Myslím, že jsem včera našla díky kreslení klíč od dalších dveří, za kterými se skrývá vyšší level k vnímání lásky k sobě i druhým...Ještě jednou děkuju!

Ahoj Miládko,

 První polovinu malování jsem se do toho nějak nemohla dostat. Bylo to takové zvláštní, až smutné. Stále jsem měla v hlavě větu pod obrázkem a její řešení .... ?? jak to celé vmalovat. " Já snad nejsem napojená :) ". V mých myšlenkách byly neustále tyto slova: moře , odliv, příliv, slunce a já. A celou dobu malování jsem si brala stále stejné barvy pastelek. Až najednou, jsem si otočila obrázek o 180 stupňů ("vzhůru nohama"). Jóóóo ... a to bylo ono. Impuls. Začalo to malovat samo. Strašně moc zklidňující bylo, když mi velmi jemně jezdila pastelka po papíře- šuměla, takové šumění moře mi to hodně připomínalo. 

A můj dnešní ranní myšlenkový pochod, když jsem se podívala znovu na můj výtvor.Jooo, obrázek se mi líbí a stálo za to. Starosti jsou a budou, jako to moře má odliv a příliv. Je tam slunce, měsíc , hvězdy - prostě paráda. A ty to neovlivníš. Užívej si každý den.
Miládko moc děkuji.

Dobrý den paní Milado, posílám svůj namalovaný obrázek.
Pro mě je uzdravující.
Děkuji za příjemný večer při této krásné prožitkové tvorbě.
Těším se na někdy příště.
Hezké dny Vám přeji.
💜🌸💜 

Ahoj Miládko, opravdu to byla zase hodina a ne pět minut . Dnes jsem pastelkami obrázek úplně "vyryla" do papíru. Chvílemi mě brala křeč do ruky. To nic nemění na tom, že jsem si malování užila. Křeč jsem měla v ruce, ale jinak jsem byla uvolněná.... Zvláštní. DĚKUJI 

Ahoj Milado,

moc děkuji za poslední kreslení na dálku. Kreslení se mi hodně líbilo, soustředila jsem se na kreslení, překvapilo mě, že jsem nepociťovala skoro žádné emoce. Přemýšla jsem o zadání, a říkala si, že od starostí mi nejvíc pomáhá jít ven. A tehdy jsem si vzala žlutou pastelku a začala kreslit kruh a potom ho vybarvovat a byla jsem moc ráda, že mám v obrázku sluníčko.... Ještě se mi zdálo, že kreslím pomalu a jestli se mi podaří celý obrázek stihnout, přesto, že jsem věděla, že to je úplně jedno. Ale netrápilo mě to. Jsem ráda, a děkuji za tuhle možnost si to vyzkoušet. Byl to pěkný večer.

Měj se krásně.