kreslení na dálku 29.10.2020

30.10.2020

kreslilo nás tentokrát 30 

Ahoj, posilám dnešní obrázek. Když jsem domalovala, zeptala jsem se Zuzanky (dcery), jestli v obrázku něco vidí. Odpověděla mi:" Vidím tam anděla, letí tam nad těma horama. Ten je tam proto, aby to dole všechno rostlo a kvetlo. "Já ve svých obrázcích málokdy něco vidím. Malovalo se mi klidně a soustředěně, s kocourem u nohou. Děkuji. 

Ahoj Mílo,
moc děkuji za dnešní kreslení. Při kreslení jsem měla úplně prázdnou hlavu - bez myšlenek, bez pocitů, jen ruka sama malovala. Po kreslení mi přišla informace, že mám jít cvičit. Během cvičení jsem vnímala krásné uvolněné energie okolo svého těla a propojení směrem vzhůru k Vesmíru.Pěkný večer

vsude vidim hory a lod/more/vitr 

Ahoj Miládko, obrázek jsem si vtiskla už ráno a přes den si ho několikrát prohlížela, hodně jsem nad ním přemýšlela, ale dneska malování rozhodně nebylo o myšlení a rozhodně to nebyly omalovánky, ruka si čmárala jak chtěla, žlutá po směru a modrá proti směru hodinových ručiček. Teď se cítím naprosto klidně a uvolněně. Hezký večer s děkuji.  

Ahojky, užila jsem si to... 

Ahoj Miladko.
Tady jsou nase obrazky. U me to bylo prijemne setkani s prijemnymi pocity. Kdyz si na to vzpomenu, tak se mi ten prijemny pocit vraci... Verca hlasila, ze ji to poprve samo kreslilo. Kreslili jsme oba stejne na minutu, i kdyz v jine mistnosti.
Mej se fajn a diky. 

Milá Milado, děkuji za včerejší kreslení. Bylo to moje první kreslení na dálku, proto jsem byla velmi zvědavá. Od první minuty kmitala moje ruka takovým tempem, že jsem se nestačila divit. Tempo mé ruky polevilo přesně po 60 minutách. Výsledkem je obrázek zaplněný do posledního místečka. Celé moje intenzivní kreslení bylo neuvěřitelně očistné, cítila jsem pohodu a klid.Děkuji  

Ahoj, Miladko,na začátku jsem začala malovat tu postavu, ale pak ruka začala tvořit postupně tu duhu. Nakonec jsem malovala různýma pastelkama po celé ploše, v mnoha vrstvách, stále dokola. Malovalo se mi dobře, přesto jsem cítila velký smutek. 

Ahoj Milad,

Posílám obrázek a sdílení ke kreslení na dálku.
Na kreslení jsem se těšila, protože jsem už nějakou dobu pastelky nevytáhla.První polovina malování byla hodně dynamická, ruka mi sama lítala do kruhů a hodně dlouho jsem dělala jednotlivé obrazce dokola.Skoro mi přišlo, že prodřu papír.Měla jsem pocit, že kreslím dnešní dobu. Levá část je o těch těžkých věcech, které se teď dějí a já je vnímám jako obtížné.V levé části je již zóna pocovidová - klid, mír, příroda, sluníčko. A to oko, které se zpětně dívá na to těžké období, dokáže vidět i něco pozitivního a vnímá ho nakonec jako požehnání a je za vše vděčné.Také vidí ochrannou moc anděla.
Moc děkuji a těším se na příště,

Vyčerpávající, asi protože jsem se sebou a stylem malování trochu bojoval a bylo toho najednou nějak moc. A taky asi proto, že jsem nemaloval ve svém obvyklém prostředí. Téměř jsem usnul s hlavou položenou na papíře.
Díky Milado. 

Ahoj, děkuju za kreslení. Užila jsem si to. Zpočátku jsem nevěděla, jestli vůbec chci vidět víc dopředu...?! Zjistila jsem, že z "toho" mám strach (vyjádřeno spirálou). Strach možnost pohlédnout na špičku dalšího hrotu (v mé představě hodně blízké budoucnosti) jednoduše úplně blokoval. Jakmile jsem si to uvědomila, začal se pocit strachu rozpouštět. Další krok byl tedy o to snadnější. Najednou se dalo vidět více dopředu a dokonce z různých úhlů pohledů a úrovní. Uvědomila jsem si, že já nepotřebuju vidět nikam daleko dopředu, ale že je pro mě fajn vidět tak dopředu, abych věděla, kterým směrem by asi tak mohl směřovat můj další krok. Cítila jsem se díky tomu najednou klidnější, jistější, více v bezpečí a připravená vykročit v úplném v klidu . Díky.  

Krásný večer, posílám svůj výtvor z kreslení na dálku. 

Děkuji za možnost se zúčastnit. 

Byl to pro mne velmi zvláštní, slovy nepopsatelný zážitek se spoustou protichůdných emocí.