KRUHY a SKUPINY

02.01.2021

roční ženský kruh 2019 - 2020

"Víkend s Miladou přesně splnil, co jsem potřebovala. Nalezení spokojenosti v obyčejných věcech, nakopnutí do cvičení i meditací. Bylo to velmi milé a odpočinkové. A neuvěřitelně rychle celý víkend utekl. Těším se na příště. "  

"Byla jsem na takovém víkendu poprvé. A bylo to prostě super. V pátek se nás Milada zeptala co, kdo od víkendu očekává a bylo prostě skvělé, že jsme se shodli : cvičení, relax, meditace, čas strávený sám se sebou.... A úplně nejlepší bylo, že jsme takový víkend prožili! Byli jsme skvělá parta a Milada nás tímto víkendem provedla tak, že jsem v neděli odjížděla uvolněná, spokojená, vyrovnaná a s elánem do dalších dní. Byl to pro mne skvělý zážitek. Děkuji a určitě se podobného víkendu zase zúčastním. Už teď se těším 😊." 

víkendový kruh 12.4.-14.4.2019

cvičení, meditace, odpočinek

"Ten krátký čas strávený v jiném prostředí, v klidu a s lidma, které mám ráda, to bylo opravdu úžasné. Ten nenáročný program s meditacemi byl přesně na míru, odpočinula jsem si, dnes ráno se cítím lehčí na těle i na duši. Krásná vycházka se cvičením v přírodě. Takže jsem si uvědomila, že odpočívat potřebuju víc a možná i jinak a že už jsem to skoro zapomněla. :) Moc děkuju Miladě i všem ostatním. :) " 

roční kruh - seberozvoj 2018 - 2019

posun

cesta

uvědomování

pokrok

spokojenost

důvěra

uvědomění

rodina

vděčnos

* je to jako být doma - otevřeně hovořit, sdílet beze strachu * vím více o sobě - vím víc o tom, jak poskytovat podporu jiným lidem * ve skupině jsem poznala velký pocit důvěry - přinesla mi náměty na přemýšlení o tom, jak se chovám a proč * výsledky práce ve skupině se mi ukazují ihned v běžném životě - pociťuji velkou změnu pohledu na situace a lidi * uvědomila jsem si, že mohu ubrat ze svých nároků na sebe a brát některé věci více jako hru * když porovnám start a konec kurzu - je to velký rozdíl - jak vidím sebe a ostatní lidi - myslím, že by mi to trvalo dlouho, kdybych na to měl přijít sám * poznala jsem úžasné lidi - zjistila jsem, že je pro mne někdy těžké přijímat podporu * témata ze seberozvoje se objevují v běžném životě - nutí mne to o těchto situacích nově přemýšlet * dotkla jsem se i svých "zastrčených" a bolavých témat - díky skupině jsem se na své pocity mohla dívat z jiného úhlu pohledu - pohled je teď místo na ostatní nasměrován více do mne samé *

roční ženský kruh 2018 - 2019

víkendový kruh - pyramida potřeb - listopad 2019

výměna šatníku 2018

sobota - emoce - 2018

Aktivity a kurzy