"léčení na dálku" 16.3.2020

17.03.2020

Termín této dlouho plánované akce "vyšel" na první den vládou nařízené karantény v souvislosti s novým virem.

Doufám, že byla pro všechny zúčastněné přínosná.

V kruhu nás bylo 158.

Děkuji tímto i lidem z našich společných kruhů, kteří mi při práci na dálku nezištně a zdarma pomohli.a zpětná vazba od vás:

"Drahá Milado a všichni ostatní,Děkuji za dnešní ozdravnou meditaci.Hned na začátku jsem cítila velký klid a teplo v oblasti hrudníku. Pak jsem začala pravidelně a silněji dýchat, jako kdyby mi někdo hýbal hrudníkem - něco jako umělé dýchání.Potom jsem začala mít pocit těžkého těla, nemohla jsem s ním hýbat. Něco jako skafandr na těle, jen hlava byla venku. Velkou tíhu jsem cítila v pažích. Měla jsem takový pocit, jako kdyby docházelo k léčení těla.Posledních 15 minut jsem cítila velké teplo v dlaních, takovou ohnivou energii, která se přes paže rozšířila až k hrudníku. Jako kdyby oheň spaloval vše špatné.Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji pevné zdraví nám všem."

"Dobrý večer Miladko, velmi děkuji za proud léčení. Dcerka během hodiny propotila pyžamo a věřím, že ji zítra bude lépe, ten kašel je nehezky. Děkujeme a ať se Vám daří, s Boží pomocí klud, zdraví s láskou Boží" 

"Dobrý večer, děkuji za příležitost si s Vámi zacvičit. Nebyla jsem si jistá, jestli se budu umět napojit, ale podle toho, jak jsem se dokázala přesně po hodině "probrat", se mi to, myslím, podařilo. Na začátku cvičení jsem cítila zvláštní vlnu emocí, které mi vehnaly slzy do očí. Děkuji, krásný večer "

"To byla síla! Dík."

""Včera ok, měla jsem brnění, pak jsem hluboko dýchala - asi 3x, viděla jsem žlutozelenou a modrozelenou a pak jsem zachrněla.""

"Tak jen hlásím, že za mne ok :) ..... měla jsem trochu problém se zklidnit a soustředit - pracovní záležitosti, ale jinak jako obvykle - pocit, že "něco" se mi opírá do dlaní :) Bylo to fajn, děkuju :)"

"Krásné ráno Miládko,včerejší léčení bylo skvělé, opravdu síla. Jen nevím, jak všechny pocity popsat, tak tedy jen stručně. Ležela jsem v posteli, nastoupila obrovská síla, tlak, který mě tiskl do postele. Kontaktní část těla s lůžkem jakoby byla vyplněná olovem a to všechno trvalo celou hodinu. Při tomto jsem cítila střídavé dění se v hlavě a břiše ( nevím jak popsat nebo nazvat ), těkání očima. Několikrát se opakovala situace, že když byla - síla- v hlavě, ozývalo se, - nechytíš myšlenku- a v tu chvíli mi opravdu mozek nedovolil na nic myslet ( někdy se mi to stává i při cvičení). Před koncem cvičení všechno toto na chvilku polevilo a pak ještě v mírnější formě trvalo do konce. Po této hodině jsem se cítila lehce, spokojeně, byla jsem akční - chtělo se mi něco dělat, tak jsem alespoň srovnala skříňku se šitím a nechtělo se mi jít spát.

Manžel na začátku cvičení cítil mravenčení a docela rychle usnul. Po probuzení ho nebolela hlava, která bolela celý den.Miládko a všichni ostatní, kteří jste pomáhali léčit moc děkuji."

"Děkuji za včerejší povzbuzení "

"Přeji krásný den Miládko a velmi děkuji za včerejšek. Cítila jsem velké ohnivé teplo v dlaních a chodidlech, jako by mi vesmír dobíjel baterky v těle. Moc si toho vážím, DĚKUJI :) "

"Ahoj Miladko,

Včera to u mna zacalo dost dynamicky. Stala som a vlnila sa ku koncu mi elektrizovali ruky. Posledna ¼ hodinka bola velmi kludna.

Po skonceni cvicenia som vybuchla na partnera. Stava sa mi to dost často aj po spolocnom cviceni v Prahe. Vsetko potlacene zo mna ide prec a schyta to partner. Prave včera po takomto vybuchu som si to uvědomila a prislo mi , ze je to praca s mojim tienom. Tak na tom budem vedomo pracovat J

Partnerovi som to potom, ked som sa ukludnila a vysvětlila. Mame zasadu, ze nikdy nejdeme spat pohnevani.

Dakujem za lekciu J"

" Ahoj Mili, děkuji moc za včerejší léčení. A jak jsem to cítila? Jako jemné brnění nohou nad kotníky, rukou nad zapěstim. Jemný tlak v hlavě a do uší. Ke konci pocit horka po celém těle až k mírnému orosení a krátkému pocitu chladu. Ještě jednou díky a hezký den."

"Ahoj Milado.
Moc děkuji za možnost připojit se k včerejšímu léčení na dálku. Cítila jsem to silně, nejdřív v dlaních a později v různých částech těla a s rozdílnou intenzitou. Bylo toho hodně, tlaky, teplo, pohyby, proudění, spousta myšlenek i různé pocity a vjemy, co neumím popsat. Na konci klid, úleva a potom spánek bez probuzení až do rána. Ještě jednou děkuji. "

"Ahoj Miládko.Bylo to z počátku velmi intenzivní, kroutilo to celé mé tělo. Pak jsem zažíval velmi příjemné pocity klidu a uvolnění. Před akcí jsem dost často cítil chlad a byl jsem pořád zmrzlý. Po skončení jsem cítil takový plamínek uvnitř, teplo. A stále ho cítím i po 24 hodinách."

"Dobrý den,moc děkuji za možnost být účastná včerejšího uzdravování. Už pár dní mě lehce škrábalo v krku a v jednu chvíli se mi zdálo, jako kdyby se mi krk uvolnil. Myslela jsem i na další místa na těle, která by potřebovala pozornost ..Říkala jsem si, že i kdyby se nic nestalo, byla to hodina, kterou jsem věnovala sama sobě a to už je samo o sobě hodně! "

"JInak jsem Ti taky chtěla poděkovat za včerejší léčení. Postupně jsem cítila teplo, brnění i bolest na místech, která mně bolívají- na pravé noze, v kyčlích, i jinde. Určitě mi celkově bylo teplo a taky jsem cítila puls snad i v žaludku. Celkově to bylo moc příjemné, cítila jsem se opečovaná. Moc děkuju."

"Mila Milada! Rada by som sa Vam dodatocne podakovala za pondelkovu meditaciu na dialku.Sama som instruktorka Kundalini jogy, kde sa snazim ludi sprevadzat na ich vlastnej ceste k citlivosti a poznaniu svojich moznosti. Na Vasu meditaciu som sa pripojila vlastne az dodatocne, lebo som este dokoncovala meditaciu na svojej lekcii. Ale co som citila pocas i nasledovne, bolo neuveritelne silne.Doslova mi pukalo srdce a cele telo mi zvlastne vibrovalo. DAKUJEM VAM a budem sa tesit na osobne stretnutie niekedy v buducnosti.Prajem Vam z celeho srdca vsetko dobre, vela energie, svetla a lasky 🙏❤ "

"Ahoj Miládko, děkuji. A jaké to bylo? Nejprve jako by mi od dlaní po loket běhaly vlnky a pak v celých nohách a od dlaní v celém předloktí brnění. Najednou takové škubnutí v oblasti žaludku a to místo jsem pak vnímala celou dobu jako kdybych si tam položila ruce. Skoro celou dobu v hlavě prázdno . Hezký večer a dobrou noc. "