společné MEDITACE 

07.01.2021


Bylo to super !!!

Přijdu určitě i příští rok !!!


NOVOROČNÍ MEDITACE 2.1.2020 

v kruhu na Dubí Hoře nás bylo 16 

30.12.2020

v kruhu na dálku nás bylo 46

Ahoj Miládko, díky únavě po prodělaném covidu jsem si myslela, že usnu v první minutě meditace, ale, chvilku mi trvalo, než zmizely splašené myšlenky a pak jsem "vylétla" Nad střechu našeho domu a plula nad městem, krajinou, nad cestou, co vede k tobě, vlétla jsem k tobě do místnosti, kde cvičíme, byla jsem tam sama, byla tma, vnímala jsem obrysy krajiny za tím velkým oknem, sedla jsem si na podlahu....... Klid, naprostý klid, pocit štěstí, bezpečí. Nádhera. Pak jsem asi opravdu na chvíli zdřímla, protože se mi zdál sen, cvičila jsem jógu. Děkuji a hezký poslední den roku. 

Děkuji za meditaci na dálku a teď pár slov o tom jak sem se cítila...Klidně jsem ležela, po nějaké době se ve mně odehrávaly smíšené pocity, střídal se pocit nepříjemna možná strachu a pocit uvolnění a tepla na hrudi. Měla jsem potřebu se po meditaci "probrat", abych své pocity "zklidnila". Když jsem šla později spát, tak mám pocit, že to ve mně pracovalo dál, můj spánek byl lehký a já opět vnímala smíšené pocity a pamatuji si, že zaznělo "opravdový vztah".

Přeji Vám v novém roce pevné zdraví a úsměv na tváři.  

Milá Miládko, děkuji Tobě a celému kruhu za včerejší meditaci. Nejdříve přišel neklid, potom rychlý chod myšlenek, ale ne konkrétních až na jednu. Že bych měla přehodnotit svoje chování k manželovi, kdy ve svojí podrážděnosti je on cílem mého výpadu. Při tom mi vytryskly slzy a usnula jsem. Probudila jsem se ve 20,15 h v dobré náladě. L.

Milá Mílo, moc děkuji za meditaci a do nového roku Tobě i celé rodině přeji hodně zdraví, lásky a pohody🍀.Děkuji Ti za vše ❤

Meditaci jsem si užila moc ...Když jsem šla po ose zpátky tak jsem potkala muže který chtěl koupit boty a vedl mi k mé prodavačce co u mě pracovala a chtěl vypsat paragon a jestli muže uplatnit reklamaci ona byla nepřijemna a on mi řekl at se slušně rozloučím že už tohle nebudu potřebovat..pak se se mnou vydal na cestu rozloučení se se vším co už nepotřebuji ve svém životě,,všude jsem děkovala a klaněla se za zkušenosti...on mi říkal Vidíš jde to i s humorem a radostí...Ten muž šel stále se mnou bylo mi krasně..pak byl rok 2021.když jsme se zastavili před nami jel jezdící pás... a on mi řekl naskoč budu se dívat... a když jsem naskočila tak on zůstal stát s tou bílou taškou a v ní měl ty boty.. a volal na mě" at Tě nikdo nezastaví" a já volala pojd...a on mi řekl neboj stále Tě uvidím,, moc hezká meditace děkuji Miládko 

MEDITACE na dálku