ON-LINE akce

11.03.2021

Cvičení "s energií" 9.3.2021


"Cvičení mně hodně potěšilo. Líbila se mi závěrečná meditace a cvičení s bublinou. Celkově jsem se zharmonizovala a ráda jsem Tě viděla. "


"Mně se to líbilo moc. Je super, že jsme mohl zapojit i děti. Pohybu máme teď málo, i když se snažím na to nezapomínat. Ale tohle je něco jiného. Napojil jsem počítač na televizi, takže jsme měli krásný velký obraz a dobrý zvuk. A nebyl problém s tím, že bysme neviděli, jak který cvik dělat. Trochu jsem se obával, jestli kluci vydrží hodinu a půl, ale nakonec v pohodě. Určitě se příště zase přidáme."


"Miládko, bylo to moc fajn vidět se navzájem. Navíc se mi líbilo, že tam bylo více mentálních cvičení. U pohádky jsem se ztratila, ale na konci mi bylo dobře. Za mně super a děkuji."


"Příjemné si trochu fyzicky zacvičit a trochu si pohrát, cvičit v kolektivu i když na dálku. Při meditaci jsem se hned ztratil, u prvních vět jsem už přestal vnímat, byl to pro mne příjemný odpočinek a zklidnění."
"Cvičení bylo fajn. Hodně se mi líbila ta druhá mentální část cvičení. Meditace také super. Rameno a trapéz na pravé ruce je dnes volný."


"Pocitově 4 hvězdičky. Nicméně ta hvězda dolů je nejspíš moje vnímání pokřivené momentálním procesem. Přišel jsem se především socializovat, protože mám pocit, že si sám dokážu zacvičit dostatečně vydatně. Nicméně toto cvičení bylo příjemně jiné, náročné, uvolňující, i hlubší než jsem čekal. Meditace byla také fajn. Přijdu zas."


"Děkuji za včerejší cvičení, bylo pro mne přínosné a už se těším na příští. Pokud by bylo možné cvičit i pravidelně v budoucnu, rád bych se přihlásil."


"Jsme moc ráda, že jsem si mohla obnovit svoji pomyslnou bublinu bezpečí, protože i přes dlouhodobě náročnou situaci s covidem jsem se snažila vidět ty pozitivní věci a měla jsem pocit, že se mi dařilo držet si covid zdravě od těla. Tvořila jsem si bezpečný prostor a dařilo se mi to... Byla jsem několikrát v kontaktu s pozitivními a přesto jsem neonemocněla, protože jsem se cítila ve své vnitřní síle.... ale nějak se to nakupilo a já krátkodobě propadla v beznaděj, vyčerpání, frustraci, že já, moje rodina a především naše děti jsou na mnoha úrovních ochuzováni o kontakt s dětmi, že si ve škole nemohou zacvičit ani zazpívat, že nemůžou navštěvovat kroužek a další vlan zpráv o těžkých stavech a totálním chaosu ve vládě...strach.
Já jsem si svojí bublinu nechala rozplynout a dovolila jsem mému tělu onemocnět.
Včerejší cvičení mi pomohlo se rozdýchat, i po cvičení jsem cítila úlevu a pocit lehkého dýchání. Uvědomila jsem si, že je důležité si udržovat svoji vnitřní sílu i v době nemoci, umět sama sebe uzdravit. Chvilkami jsem cítila i zvýšenou energii ve svých dlaních a hezký pocit.
Pokud by to bylo technicky možné, tak by mi příště více vyhovovalo, kdybych na obrazovce viděla v plné velikosti jen Vás. Z počátku se moje pozornost tříštila mezi ostatní a chvíli mi trvalo soustředit se jen sama na sebe.
poznámka Milady k technickému požadavku - toto jde nastavit přímo u účastníka - výběrem "zobrazit mluvčího"
Moc děkuji za cvičení bylo pro mne léčivé na mnoha úrovních."