pobyty - POKOJNÝ BOJOVNÍK

04.01.2021

"Miladko, chci Ti opravdu moc poděkovat za všechno, cos pro mně udělala . Bojovník je zážitek, takhle se potkat sama se sebou a zjistit, jak funguju. Prve to poznání není lehké, bolí to a člověk nevidí, jak z toho zamotaného kolečka ven. Ale když se pobyt překlopil do tvořivé fáze a ukázala jsi mi srozumitelnou cestu, jak se sebou pracovat, bylo to daleko lepší. Vím už, že je to běh na dlouhou trať, že je to na mně, jak se k tomu postavím. Ale s tím, že už vidím způsob, tak se mi, věřím, půjde o poznání líp. Moc Ti děkuji za veškerou vlídnost a péči. :) Slova na to nestačí. Je třeba to zažít. "

Světlana

"Na Pokojném bojovníkovi pro mě bylo velmi důležité, že jsem se mohl odpojit od okolního světa a být jen sám se sebou, mít na to klidný prostor a dostatek času, abych se mohl ponořit hlouběji do sebe a svých problémů. Konzultace s Miladou jsou jedinečné a i díky tomu jsme byli schopni udělat spoustu práce na záležitostech, ve kterých jsem se delší dobu točil a nebyl je schopen jednoduše sám vyřešit. Pobyt mi přinesl z mého pohledu hodně vnitřních změn a pochopení. A ty změny běží dál, i po ukončení pobytu. Pobyt doporučuji tomu, kdo je opravdu odhodlaný jít tak hluboko do sebe, jak jen to dokáže." 

"Úžasný týden. O partnerských vztazích jsem se dozvěděl a pochopil nejvíc ve svém životě. Tohle by se mělo začít učit už od školky, a nepřestat asi nikdy. Jsem za to moc vděčný. " 

"Po několika setkáních a konstelaci jsem se rozhodla i pro Bojovníka. Už to slovo je mému srdci blízké. Byla jsem zvědavá, šla jsem do neznáma. V hlavě se odehrávaly různé představy, jaké to bude.

Stalo se však něco, co jsem nečekala vůbec. Díky Bojovníkovi jsem dostala tak velkou chuť žít, být tu pro své blízké ale hlavně pro sebe. Objevily jsem spolu hodně (někam hluboko zahrabané) lásky, díky které budu mít sílu na chvilky, které jednoduché nebudou. Přijde jich určitě ještě spoustu, ale já už teď vím, že to všechno zvládnu.

Slovy nejde absolutně popsat ten pocit, jak moc mi Miládka pomohla zachránit nejen své manželství, ale hlavně sebe samu.

Miládko, srdečně díky"

 "Milá Milado,

stále mě něco nutí Ti napsat.

Vím, že je to velmi krátká doba od našeho týdenního setkání, ale žije to ve mě.
Navíc mi to dává smysl, zapadá to do mého života, poznání, které jsi mi odkryla. Také zřejmě nastala doba na jeho odkrytí.
Všechno navazuje, můj dřívější život na tento jsou v plynulém propojení a navíc se to děje přirozeně. Jakoby mi dříve chyběla nějaká část poznání sama sebe. Jsem nyní pro sebe více skutečná (autentická) ,přirozená a klidnější.
Konfrontuji se se svými pocity, ve kterých objevuji, kdo jsem skutečně.
Je až neuvěřitelné, jaký mi to dává smysl.
Předtím jsem vůbec nevěděla s kým mám tu čest. Teď vím, že s Tebou a se Mnou.
Děkuji Ti. Tobě, že dovolíš, aby se skrze Tebe věci děly.
Objímám Tě.
Jana "

"Moc děkuju. Pobyt byl dost náročný, ale taky mne to hodně bavilo. Děkuji za možnost potkat se se svými "strachy" a dozvědět se odkud pocházejí a taky za možnost "uvidět", že se dá hodně změnit, a že i když se to nepodaří, tak, že to nevadí. "" 

POKOJNÝ BOJOVNÍK

individuální pobyt

se speciálním programem

"Ještě jednou ti děkuji za vše, co jsi mi při mém pobytu dala a předala. A bylo toho tentokrát hodně."