Meditace s Miladou - Dubí Hora

Bojíte se, že neumíte - meditovat ????

každý to umí - meditace se mnou není o tom nemít myšlenky

meditace je o umění své myšlenky dovolovat a pozorovat

Meditace je něco, kde má člověk chvíli času sám pro sebe.

Zamyslet se. Uvědomit si některé myšlenky, které v běhu života chaoticky proplouvají jeho mozkem, aniž by v nich stihl vidět řád.

Meditace dává prostor pro to si jich povšimnout. Urovnat si je. Pochopit. Najít nové pohledy na věc. Nová řešení.

V každé meditaci vás budu provázet a navádět vás na otázky, které si můžete pokládat, na prožitky, které můžete zažívat. 

Vždy svobodně, tak aby to korespondovalo s vámi a vaším životem. Abyste se mohli potkávat právě s tím, co je určeno jen a jen vám. 

Dělám to někdy pohybem, hudbou a vždy mým vlastním originálním mluveným slovem.

Vhodné je to pro každého. Pro pokročilé i pro toho, kdo nikdy nic takového nezkoušel.

Každý si zažije přesně to, na co je připraven.

přihlášení na meditace - přes on-line systém 

pokud nejste v on-line systému ještě registrováni a o skupinu máte zájem, pošlete mi e-mail

Jaké to bylo ?

"Celý tento den jsem měla pro sebe, takže jsem si ho zorganizovala dle svých představ. A večer jej příjemně završil. Líbila se mi rekapitulace silných a slabých událostí roku. Plně jsem si užila představu o převedení pozitivních událostí do barevné bubliny a poté do zmenšené duhové kuličky. Když jsem si jí vkládala do srdce, úplně mne to dojalo. Svůj rok 2018 jsem zakončila s vděkem a větší pokorou. Drahá Milado, moc Ti děkuji za vše, co pro nás děláš. Vážím si toho čím dál tím více."

"Bylo krásné poslouchat ženy které neznám...a vnímat v tom nádheru duše a ženy ... a ne soutěživost a konkurenčnost, kterou jsem v sobě měla, když jsem začala jezdit na ženské kruhy... bylo mi krásně uvědomila jsem si že když není žádný úkol.. a napsala jsi mi že nic nepotřebuji jen sebe..bylo mi fajn. Až bude meditace příště přijedu, když na mě zbyde místečko."

"Meditace na ukončení roku 2018 a naše přání na rok 2019 byla úžasná! Procházeli jsme v myšlenkách celý uplynulý rok a v něm proběhlé pro nás těžké i hezké události, které jsme prožili. Potom jsme si ty hezké dali do kuličky, kterou jsme si mohli vzít sebou do dalšího roku. V novém roce jsme si mohli představovat, co bychom si přáli, aby se událo, jakoby to již bylo v přítomnosti a dělo se to. S Milady vedením meditace jsem cítila klid, naději, pokoru, v té chvíli jsem si dovolila prožít to, co bych si moc prožít přála. Za uplynulý rok jsem cítila vděčnost za to, co jsem vše zvládla a v novém roce jsem cítila víru v můj život a sebe samu. Děkuji za tu to zkušenost."