cvičení v energii

nový způsob života

sám sobě léčitelem i terapeutem

Skrze tělo se člověk spojuje se svým vlastním vedením a duchovním učitelem. Pohyb vychází z pokynů Vesmíru. Nikoliv z rozumu a předem daných forem. A nevychází ani z vlastní intuice. V tom se odlišuje od jiných obdobných forem pohybu. Během cvičení v energii se člověk stává sám sobě léčitelem i terapeutem. Každým cvičením se prohlubují jeho vnitřní pochopení o něm samém a více se propojuje i s celým Vesmírem. Každým cvičením se zvyšují schopnosti samoléčení, sebepoznávání i celkového pochopení.  

Ve CVIČENÍ V ENERGII najdete všechny styly, které si jen dokážete představit

něco z těch známějších, jejichž prvky se při cvičení mohou objevit

a vůbec nezáleží na tom, zda jste někdy cvičili jógu, aby se Vám ve cvičení její prvky objevily

v energii cchi-kungu

v energii rehabilitace, protažení  

v energii práce s energiemi, meditace 

v energii jógy

v energii posilování svalů 

v energii práce s emocemi 

od roku 2015 cvičí stovky spokojených absolventů

cvičit v energii se naučí každý člověk

cvičit v energii se dá vždy a všude

"Často cvičím v energii - jen tak na chviličku - než můj přítel pochytá do foťáku všechno světlo, jezero, hory a mne a udělá krásnou fotku. Je skvělý, že se dá cvičit kdykoliv a všude a na jak dlouho si zvolím" Dáša

"Cvičení v energii je něco, co ke mně přišlo naprosto neočekávaně. Přišlo to v době, kdy už jsem mnoho let pracovala na tom, aby se můj život změnil. Cvičila jsem jógu, cchi-kung, meditovala a pozorovala své vzorce chování. A v okamžiku, kdy jsem dospěla do určitého bodu poznání a vnitřní moudrosti, pak přišla tato metoda pro mojí další práci. Začala jsem cvičit v napojení na vesmírné vedení. Intenzivně jsem to dělala i několik hodin denně. Tato schopnost se více a více prohlubovala a já ji mohla naučit i své nejbližší. Stejně, jako mně, i jim to pomohlo se zdravím, změnilo pohled na sebe i na život. A také přišla možnost prohlubovat své talenty a možnosti pro sebe i druhé. Společně teď můžeme žít a tvořit jinak, nově, efektivněji, příjemněji, láskyplněji.

Později jsem učila a stále učím využívat "cvičení v energii" i další lidi. A neustále mne nepřestává fascinovat, jaké má tato energie možnosti. S každým, kdo to zkusí a přijde na kurz, zažíváme společně vždy okamžik překvapení z té síly a možnosti hned při prvním setkání se s touto schopností. Každý, kdo cvičit v energii začne, stává se tím okamžikem sám sobě léčitelem, terapeutem. I když navenek může cvičení v energii vypadat jako intuitivní pohyb, je tomu trochu jinak. Každý intuitivní pohyb vychází z člověka samého. Z jeho nitra, z jeho podvědomí. Tento pohyb, který nazývám "cvičením v energii", neřídí ani rozum a dokonce ani intuice. Řídí ho Vesmír sám. Je v tom rozdíl, který je možné pochopit, až když člověk tuto možnost vyzkouší. Pro mnohé lidi, kteří prošli kurzem a mají již zkušenosti s cvičením v energii je stále ještě nemožné vysvětlit ostatním, co to je... A to nejen pro ty, kteří se dříve nesetkali s žádnou alternativou, ale i pro ty, co jsou již zkušení v práci na sobě mnoha jinými metodami a technikami.

Já sama se zabývám vědeckými technikami a metodami v práci s tělem i myslí a v této oblasti mám i mnoho výcviků a zkušeností. A kdybych popsala slovy vědy tuto "techniku", pak cvičení v energii by se nejlépe mohlo vyjádřit jako hypnóza v pohybu nebo hypnotický pohyb. A tím, kdo je klient jste Vy a tím, kdo vede sezení je Vesmír či Bůh sám.

Je těžké to vše vysvětlit pouze slovy, nezbývá než to VYZKOUŠET a ZAŽÍT. "

Milada Dolejšová