Reference - cvičení v energii

Martina 

"Díky cvičení v energii jsem si našla čas být sama se sebou a pro sebe. Objevila jsem v sobě radost z pohybu a co všechno lze pohybem vyjádřit. Jsem klidnější."

Vendula 

"Cvičení v energii mi přineslo větší fyzickou a psychickou harmonii." 

Stanislav

"Cvičení mně přineslo poznání.

Petra 

"Cvičení v energii vnímám jako dar, který přišel do mého života. Díky němu dostávám příležitost se podívat do vlastního nitra, spojit se se svým srdcem a nalézt mé pravé já." 

Vladimír

Jsem šťastný, že jsem tu mohl být .

Libuška

"Cvičení v energii mi přineslo cestu vidět a cítit sebe, mít a získat více respektu k sobě i druhým, otevřít si srdce. S pokorou využít nabídnutou možnost pomoci sobě a skrze sebe druhým. Díky cvičení čistím a měním sebe, své okolí, prostor kde jsem, získávám větší stabilitu, zdravé sebevědomí, harmonii i disciplínu. Cvičení v energii nastartovalo mou cestu čistší a bezpečné přeměny. Děkuji za tuto možnost ." 

Jitka

"Cvičení v energii a práce s Miladou mi pomohla rozpustit žlučníkový kamen a ukázala mi spoustu pravd o mně samotné. Děkuji." 

Vlastimil

"O cvičení v energii se mi obtížně píše, ale je výborné to zažívat." 

Jak jsem psal do zpětných vazeb že jsem si vrátil zpět plotýnku, tak ještě jsem si všiml že jsem si porovnal obratle a jsem o dva nebo tři cm vyšší.. i podle dat z preventivek.

Zdeněk

Gabriela - 2  minuty - česky

Drahuška - 6 minut

Gabriela -  1 minuta - francouzsky

Lenka - 1 minuta

Petra -  1 minuta

Stanislav a Vladimír - 3 minuty

"Dá se cvičit i se psem na nohách....prostě potřebuje mou přítomnost )) a já si ráda zacvičím." Kačenka

"Cvičím v energii - jen tak na chviličku - než můj přítel pochytá do foťáku všechno světlo, jezero, hory a mne a udělá krásnou fotku. Je skvělý, že se dá cvičit kdykoliv a všude a na jak dlouho si zvolím" Dáša

z kurzu 2018 - Gabriela přijela až z Francii, aby se naučila cvičit v energii

a po roce přijela Gabriela na další práci ... 

při únorovém cvičení na dálku ve skupině mi byla skvělou pomocnicí