SKUPINOVÉ cvičení v energii - NA DÁLKU

- z domova


pouze pro absolventy kurzu 


60 minut - 300 Kč

Cvičit můžete každý ve svém domově nebo třeba venku v přírodě. Kruh propojím na dálku a cvičení na dálku spustím najednou. Postačí, když si v určený čas jen stoupnete, dáte ruce před sebe jako byste se mne drželi a cvičení samo začne probíhat. A samozřejmě, že budu cvičit s vámi i já.

přihlášky nejpozději 24 hodin předem - přes ON-LINE SYSTÉM:

(pokud máte jako součást individuálního programu nebo permanentku - do on-line vkládám já automaticky)

platba PŘEDEM na účet 2600702507/2010

do poznámky k platbě, prosím, připište vaše jméno, abych věděla, že je to platba zrovna od Vás 

zadání dávám já - cvičení bude zaměřeno na posílení schopnosti cvičit v energii a na osobní růst 

Společné cvičení na dálku

12.11.20109

svíčka hoří...

... a venku padá první letošní sníh ...

Tentokrát jsem na přípravu kruhu byla sama. Cvičilo nás 18. Zájemců bylo o mnoho víc, ale protože se mnozí hlásili až po uzavírce v on-line systému, už jsem je do kruhu nepřibrala.

Pro příště tedy - pokud chcete cvičit - přihlašte se včas - připomínám 24 hodin předem je poslední šance.

Další cvičení je ve čtvrtek 20.2.2020 - 19.00 - 20.00

A u vás doma to bylo jak?

"Hezký večer Miládko, cvičení bylo moc fajn, tentokrát bez pocitu strachu, velkých emocí. Bylo to takové.....krásné, chvíli jsem si připadala jako velký medvěd, pevně jsem stála na místě, pokrčené nohy a rukama jakoby sápala kolem sebe do prostoru, měla jsem pocit, že dosáhnu nekonečně daleko. Pak jsem se třepotala, jako kdybych chtěla uvolnit každý milimetr svého těla a nakonec takový tanec, ruce opisovaly osmičky, vlnky, hladily prostor kolem mě. Také jednu chvíli jsem si třela stehna, jako velkými elipsami. Jsem teď tak zklidněná, že si jdu dát sprchu a hají "

"Dobrý večer Milado, pro mě moc krásné cvičení. Cítila jsem celou dobu jakoby mě někdo držel za ruce a předával energii a lásku. Děkuji moc moc"

"Ahoj Miladko,
dekuji za dnesni/vcerejsi cviceni na dalku a posilam prozitky☺️.
Na cviceni jsem byla nachytana na posteli s mimineckem pred sebou. Probehlo mi hlavou, jestli poznam zacatek, kdyz nejsem zcela soustredena...a najednou se mi udelala husi kuze po celym tele, zvedly se mi ruce nahoru a telem mi projizdely navaly emoci - byla jsem moc dojata a stastna a vdecna a bylo mi krasne...pocit, ktery bych chtela, aby nikdy neskončil. Koukala jsem na Anicku a usmivala jsem se od ucha k uchu . Pak jsme si hraly a hodne jsme se u toho smaly. Bylo to moc krasny.."

"Chci Ti jen napsat k úternímu cvičení, vybavilo se mi ke konci cvičení slovo - dávno zapomenuté heslo k dokumentům v počítači (dva dny předtím jsem chtěla otevřít nějaký starší dokument a zjistila jsem, že je zaheslovaný, ovšem už asi 15let, a naprosto vůbec jsem netušila, jaké bylo heslo...). Já ty dokumenty ani moc nepotřebuju otevřít, takže jsem z toho nebyla nijak rozhozená, ani jsem se extra nesnažila si vzpomenout, prostě jsem to brala jako uzavřenou věc. A teď se mi to heslo vybavilo při cvičení"

Společné cvičení na dálku 

19.9.2019

S přípravou kruhu mi tentokrát pomáhala Zuzka. Děkuji :-)

Cvičilo nás 22.  další cvičení je 12. 11.2019 - můžete se hlásit on-line

A vaše ohlasy:

" Hezký večer Miládko,dnes mám potřebu napsat ti, jaké to bylo . Hodně , ale opravdu hodně silné cvičení. Jako kdyby mě něco tahalo za hruď, pořád jsem byla v záklonu, pocit proudění energie z vesmíru do hrudi, asi tak bych to popsala, pohyby boků, opisování osmičky. Pak divoké podupávání, jako indiánský tanec. Chvíli jsem měla pocit, že jsem uprostřed velké černé bubliny, trochu,no možná i trochu víc, strach, ale jen chvíli, pár slziček, ale maličko. Celou dobu teplá chodidla, když jsem zdrovinka nepodupávala, stála jsem pevně nohama na zemi, jako přikovaná. Na konci jsem ležela na zemi a skoro se nemohla pohnout, jako by na mě leželo něco těžkého. Nádhera. Děkuji. "

Společné cvičení na dálku

11.7.2019

Přesto, že je prázdninový čas, cvičilo nás společně 25.

Na místě mi tentokrát pomáhala moje sestra Hanka - moc jí děkuji za nezištnou pomoc pro všechny.

A jaké to bylo pro vás?

"Ze začátku jsem cítila hodně dojetí, vděčnost a štěstí ohledně mého života. Uvědomovala jsem si, kolik krásného okolo sebe mám a užívala jsem si to. Včetně toho, že jsem to dřív neviděla...."

"Celé cvičení jsem cítila jako odpočinkové, ale i k zamyšlení. Nejdříve zklidnění v leže na břiše, potom neklid, nepohoda a následovalo obejmutí se s impulzem mít se víc ráda. Obejmutí se, hlazení, klid a pohoda trvalo až do konce cvičení. Budu se snažit, neodstrkovat se až na poslední místo. "

"Ahoj Milado, cvičení bylo výborné, pro mě takové aktivní, řekl bych přímo pracovní. Děkuji."

Společné cvičení na dálku 

9.5.2019

Při dnešním cvičení na dálku nás bylo v kruhu 27

Děkuji Vlastovi a Klárce za krásný křišťál, který se také dnes aktivně zúčastnil.


A vaše ohlasy?

"Ahoj Miládko, jen ti chci napsat, jak jsem včera cvičila já, jak probíhalo moje společné cvičení, první polovina byla hodně intenzivní, kdybych nebyla těžká určitě bych se vznesla, bylo to o pohybech rukou, záklonech a dýchání, několikrát jsem měla intenzivní pocit, jistotu, že v místnosti nejsem sama, možná jsem se vteřinu i trochu bála, ale jakmile jsem si uvědomila, že je to v pořádku, že opravdu sama nejsem. Druhá polovina byla o pohybu boků i rukou, jako by opisovaly osmičku. Závěr byl o zklidnění. Nádhera. Moc děkuji, tobě, všem, kdo cvičili i ... Dobrou noc."

"Ahoj, společné cvičení na dálku bylo u mně hodně o dýchání a uvolňování sexuální energie ?! Děkuji a těším se na další."

"Milá Milado,ve čtvrtek 9.5. jsem se zúčastnila cvičení v energii na dálku.Opravdu oddychová hodina ve které vidím svět barevně. Vždy mi přijde jako bych koukala do krasohledu, vytváří se barevné obrazce mění se barvy, krásný zážitek.
Mívám jen jediný problém. Cvičení končí ve 20.00 a já chodím spát ve 22 hodin, ráno časně vstávám do práce.Stává se mi, že pak celou noc nespím, jsem tak nabitá energií, že nezaberu ani k ránu. Nebývám pak unavená ani druhý den až další noc vše doženu.Tentokát jsem už nevydržela ležet v posteli, v půl čtvrté jsem vstala šla žehlit prádlo. " 

Tranzové stavy, hypnotické stavy, cvičení v energii - mohou omezovat potřebu spánku - např. 30 minut hluboké hypnózy nahradí i několik  hodin spánku - takže pokud prožíváte něco podobného, je to možné :-)

Společné cvičení na dálku 

21.2.2019

Dnes mi meditaci před cvičením na dálku

pro Vás pomohla připravit Gábina

přijela po roce až z Francie :-)

cvičilo nás společně 27


A jak se to líbilo vám?

"Krásný večer, Milado,
děkuji za zprostředkování nádherného zážitku prostřednictvím cvičení na dálku.
Tentokrát u mě vše proběhlo v jemných energiích formou protahovacích cvičení a v druhé polovině jsem si užila hlubokou očistnou meditaci. Velmi se mi ulevilo...! V závěru na mne padaly diamantové sluneční paprsky, díky kterým jsem se propojila s nádherným zářivým čistým obřím diamantem a rozplynula se v takové to VŠECHNO a NIC...! Skvostný nekonečný prožitek...!"

"Miládko,děkuji za cvičení.  Začátek společného jsem poznala. Cvičení probíhalo obdobně jako jindy, ale potom v leže na zádech jsem cítila obrovskou sílu, jako když jsem přikovaná k podložce a ještě na mě hodí pytel s pískem. Dýchat šlo jen do břicha, hrudní koš nešel zvednout, byla mi zima. Toto během cvičení cvičení proběhlo třikrát, ale poprvé to bylo nejsilnější. "

"Ahoj, k včerejšímu cvičení. V 18:59 mě přepadla pochybnost, zda poznám začátek cvičení. Současně jsem se na sebe kvůli tomu i trochu zlobila. Jak mohu po tolika zkušenostech toto cítit? Pak se mi zaklonila hlava, následoval hluboký předklon a už to vše jelo v daleko větší síle, než když cvičím doma sama... Děkuji moc."  

Ahoj Milado, také ahoj Gábině dobře si na ni pamatuji. Cvičení bylo ze začátku takové příjemné, jemné. Postupně přituhovalo až ze mě lezli všichni čerti. čekal jsem že budu zmačkaný jako papír ale po cvičení jsem byl jako rybička. Děkuji. 

Ahoj Miládko,děkuji Ti za cvičení na dálku, cítila jsem, že jsi s námi.Začátek bezpečně poznám, začnou mi "vstávat" vlasy na hlavě a šimrání a jemné "mrazení" po celém těle mi vydrží po celou dobu cvičení. Tentokrát na mne padalo "bílé Světlo" a v dlaních jsem držela bílé křišťálové koule (cca 10 cm v průměru). Pohyby mírné, jen jemné vlnění a vychutnávání si padajícího "bílého Světla"... Díky! 

Cvičení začalo velmi silně, stále jsem se točil v kruhu. Po nějaké době, se strana otočila až jsem skončil na zemi, kde jsem cítil obrovské návaly energie, bylo mi z toho až špatně, začal jsem se potit a přemýšlel, zdali to raději nepřerušit, ale vydržel jsem. Po cvičení mi ještě nebylo dobře. Na noc jsem si raději pustil cvičení a ráno už bylo všechno v pořádku. Cvičení následující den se také neslo v rytmu nových vjemů, ale špatně se mi již neudělalo.

Děkuji za středeční společné cvičení. Pro mě další velmi důležitý krůček. Vnímala jsem, jak funguje můj nedávno objevený proces "pocit viny za cokoliv". Vnímala jsem, jak často se za něco/cokoliv cítím zodpovědná. Vnímala jsem taky, jak ve výsledku cítím vinu za to, že ten proces (kdy cítím vinu) mám...teď, když už vím, že to dělám, tak se cítím špatná za to, že to dělám . Vnímala jsem propracovanost těch procesů a jak je snadné do nich padat a přitom nemít tušení, že to, co v tu chvíli vnímám, není realita... No a pak jsem lehla a až do konce netuším .  Pokud bude další příležitost takového společného cvičení, ráda se přidám.

Dobrý večer, tentokrát jsem cítila ještě větší energii ,spoustu emocí , střídalo se klidné cvičení s pro mě složitějším cvičením. Nakonec odpočinek a klid.Spánek hluboký což jinak neznám. Druhý den ale jakoby začal očistný proces a nebylo mi dobře. Odpoledne jsem si zkusila zacvičit a moc mi to pomohlo. Najednou bylo vše vpořádku. Těším se na další cvičení, díky. 

Ahoj Miládko, spuštění cvičení mně málem "vyvrátilo" hlavu z krku, jak bylo intenzivní. Poté už vše probíhalo standardně až k velmi klidnému závěru. Děkuji.

Milá Mílo,děkuji moc za cvičení. Dalo mi zabrat, i když tam byly chvíle uvolnění s nádherným pocitem lásky. Odhazovala jsem od sebe "balvany", které jsem velmi těžce zvedala ze země,abych je konečně od sebe odhodila...nevím jak dlouho, ale postupně to šlo lehčeji a lehčeji, až jsem je s lehkostí a s úsměvem odkopávala. Silně jsem také vnímala lásku k sobě samé, na kterou jsem poslední dobou zapomínala.Po cvičení jsem nebyla úplně v pohodě a cítila jsem, že potřebuji další cvičení. Doznívá to týden a dnesběhem cvičení jsem vnímala uvolnění a osvobození. Ještě jednou děkuji. Měj se krásně ❤ 


v lednu nás cvičilo 20 a bylo to moc hezké :

"Cítila jsem větší příliv energie a cvičila i jiné cviky než jindy. Díky moc za tuto možnost společného cvičení."

"Děkuji za dnešní intenzivní zážitek při společném cvičení. Závěr byl úžasný a uklidňující !
Velmi se mi fyzicky i psychicky ulevilo"

"Po společném cvičení je mi moc fajn. Cítím v sobě takový velký klid. Stýskalo se mi......"

"Děkuji Ti za cvičení na dálku.Cvičení bylo velmi příjemné a decentní. Při cvičení jsem se cítil velmi uvolněně, přestože prodělávám střevní chřipku .Celé cvičení v energii probíhalo ve stoji rozkročném. Mé tělo se roztáčelo v kruhu nebo v osmičkách a v úrovni 7 čakry jsem cítil jemné šimrání. Ještě jednou Ti děkuji a těším se na dalším cvičení v energii na dálku."

"Cvičení na dálku se mi velmi líbilo. Bylo to takové jemné a zároveň velmi důrazné. A na závěr přišel tanec s širokým úsměvem, to bylo krásné. Jsem velice spokojený, děkuji."

"Děkuju moc za dnešní cviko, takto to bylo jiné, silnější. Vnímala jsem výrazněji ty svoje prosesy a tlaky, které na sebe nebo na svoje nejbližší vyvtvářím. Hluboce jsem vydechovala. Naše kočka byla celou dobu u mě a hodinu předla - a já byla šťastná, že tu je. Po skončení cvičení jsem ještě potřebovala chvíli na "rozkoukání"."

"Moje cvičení mělo formu meditace. Tato meditace byla o něco intenzivně jšínež obvykle, lépe jsem v tu chvílí vnímal některé své programy. V noci jsem pak měl živé sny a některé jsem si i pamatoval."

"Hlásím, že vše proběhlo v pořádku a že jsem osobně povyrostla."

"Zpočátku to bylo moc příjemné, cítila jsem silný příval emocí a citů, cvičilo se mi dobře. Potom jsem se ale začala rychle točit na jednu stranu jen s kratičkými přestávkami a až za dlouho na stranu druhou. Udělalo se mi z toho hodně špatně, chtělo se mi zvracet, ale po krátké přestávce jsem to ustála (tedy spíš uležela) a mohla jsem pokračovat ve cvičení. Šlo to, ale už mi nebylo dobře. Nakonec jsem cítila silné propojení v kruhu a to bylo moc krásné a silné. Děkuji."

"Děkuji moc za krásné a silné cvičení. Po dlouhé době ve skupině a bylo vidět, jak je jiné oproti tomu, když cvičím sama. Cvičila jsem v kanceláři. Cítila jsem, jak se mnou cvičíš, postupně i další. Bylo moc příjemné a povzbudivé vědět, že nejsem sama.I když bych vás bývala ráda měla kolem sebe, nejen na dálku."