PRO JEDNOTLIVCE

Koučink, poradenství, mentorink - sebehodnota, sebedůvěra, vztahy, práce, osobní směr v životě

Vhodné pro každého, kdo chce hledat řešení. Pro každého, kdo se chce v životě posouvat a růst. Pro každého, kdo chce mít dobré vztahy. Pro každého kdo chce žít život, který mu přináší radost a dává smysl.

Koučink, poradenství, mentorink - obtížné životní situace

Každý se někdy dostaneme do obtížné životní situace. Může to být třeba nemoc, rozchod, ztráta zaměstnání nebo smrt někoho blízkého. A v takových situacích potřebuje podporu každý. I ten, kdo si jindy se životem poradí snadno. Pokud je to aktuálně Váš příběh, který žijete, a chcete ho zvládnout rychleji a snáze, můžeme ho spolu projít.

Koučink, poradenství, mentorink - pro citlivé lidi

Citliví lidé jsou víc senzitivní k různým vjemům i k dalším lidem. Díky tomu se mohou cítit někdy i nepochopeně nebo osaměle . A zároveň v sobě mají obrovský potenciál, který sami často nevidí. Patříte mezi takové lidi? Hledáte někoho, kdo Vám dá oporu na cestě k pochopení vjemů, které jsou možná pro ostatní nevnímatelné? A zároveň někoho, kdo pochopí do hloubky co prožíváte? A podpoří Vaše specifické talenty a Vaši sebedůvěru? Pak se na Vás těším.

Koučink, poradenství a mentorink - pro zranitelné osoby

Během své praxe jsem zjistila, že je mnoho lidí, kteří prožili v dětství nebo prožívají dosud nějakou formou setkání s násilím nebo sexuálním násilím. Mnoho z nich o tom nemluví. Často bývám prvním člověkem, kterému to řeknou. Pokud patříte do této skupiny a přemýšlíte o tom, co by se stalo, kdybyste si o tom s někým promluvili, přijďte. Můžete mi to říct hned nebo časem až získáte víc důvěry. Nebo také to říct nemusíte nikdy. Určitě to rozhodnutí nechám na Vás. 

Koučink, poradenství a mentorink - pocity selhání a viny

Máte někdy pocity selhání nebo se Vám vynořují pocity viny za to, co jste udělali nebo naopak neudělali? Často se lidé trápí věcmi, které se staly a už nejdou změnit. Zpracovat tyto podněty, které se vracejí často jako opakované myšlenky nebo flashbecky bývá hodně úlevné. Někdy člověk zjistí, že se vlastně nestalo nic tak hrozného, jak on si o tom myslí. A nebo, když je to přece jen něco závažnějšího, najde v sobě víc pochopení situace, přijetí vlastní  zodpovědnosti a finálně i vnitřní úlevu. Pokud je to i Vaše téma a chcete si pozměnit pohled na něj, jste vítáni.

Výuka - sebekoučování

Rádi si řešíte své "věci" sami a po svém? Máte už nějaké své vlastní techniky, které Vám pomáhají? Chcete je rozvinout, vylepšit? Nebo se naučit jiné, nové? Nebo jsou pro Vás naopak slova "seberozvoj" a "sebekoučování" nová? A láká Vás to zkusit? Přijďte si to vyzkoušet do bezpečného prostředí, kde po Vás nikdo nebude chtít výkon. Kde Vás nikdo nebude hodnotit. A kde se hravě naučíte něco nového. Mojí zásadou je málo teorie - hodně praktického procvičování. Tak pokud Vám to vyhovuje, těším se na Vás.

Výuka - komunikačních dovedností - s využitím pro sebe v osobním i pracovním životě

Často je schopnost mít dobré vztahy a být úspěšní ve svém životě navázána i na schopnost komunikovat. Komunikace je nejen o technikách, ale také o empatii, o umění naslouchat, o umění klást vhodné otázky. A společně to, co už umíte, vezmeme jako základ. A s tímto základem se podíváme jaké techniky se ještě můžete naučit. Jak podpořit schopnost empatie, naslouchání druhým i sobě, jaké otázky používat a kdy.

Výuka - koučování, NLP a dalších technik - s využitím pro koučink a terapii s vlastními klienty 

Zajímá Vás práce s jinými lidmi? Chcete být tím, kdo umí koučovat a být podporou jiným lidem? Chcete to umět nejen na povrchu ale i do hloubky? Chcete to využít jako součást svého běžného pracovního života? Nebo se chcete stát tím, kdo se koučováním živí? Mám mnoho dlouholetých zkušeností v této oblasti. O své znalosti se s Vámi ráda podělím.

Stacionáře a pobyty

Chcete na pár hodin, na den, dva nebo i na delší čas změnit prostředí? Odpočinout si? Nebo spojit svoji práci online s odpočinkem? Nebo si k tomu ještě přidat i nějaké seberozvojové aktivity se mnou? Pak se na Vás těším i na delší dobu. Od podzimu 2024 bude k tomuto účelu sloužit nový domeček se 2 apartmány terasou a zahradou. Každý apartmán je pro 1-2 osoby. Do té doby budou stacionáře a pobyty probíhat jako doposud v prostoru meditárny. Stacionář nebo pobyt můžete mít bez programu. Nebo si můžete sestavit program podle svých představ a mých možností . A domluvit si ho spolu s termínem předem. Nebo si můžete vybrat z nabídky už předem sestavených programů. Více informací najdete ZDE

Blog - zdarma

Osobně dávám přednost kontaktu a práci s konkrétními lidmi před psaním příspěvků. Individualita každého, kterou vnímám, se mi těžko vkládá do obecných zadání. Přesto pár krátkých seberozvojových a sebekoučovacích nápadů pro sebe ZDE můžete najít.

Na doma - zdarma i placené

V této sekci najdete materiály, které si můžete stáhnout ZDARMA a použít hned. Nebo si je objednat a koupit na později na doma. Vše najdete ZDE

Dárkové poukazy

Můžete koupit dárkový poukaz někomu jako dárek. Nebo dát někomu tip na dárek pro sebe. Stačí předat odkaz. Více ZDE

Ceník

Koučink, poradenství, mentoring

60 minut - osobně nebo online

1300 Kč

Výuka - sebekoučování

60 minut - osobně nebo online

1300 Kč

Výuka - komunikační dovednosti

60 minut - osobně nebo online

1300 Kč

Masáž

60 minut - osobně 

1300 Kč

Cvičení 

60 minut - osobně nebo online

1300 Kč

Intuitivní kresba

60 minut - osobně nebo online

1300 Kč

Výuka koučování, NLP a dalších technik

60 minut - osobně nebo online

2000 Kč

Sauna

2,5hodiny

řeknu Vám osobně

Stacionář  - 4 hodiny 

8.00 - 12.00, 12.00 - 16.00, 16.00 - 20.00

cena je za apartmán bez programu

400 Kč

Stacionář  - 1 den 

8.00 nebo 9.45 - 20.00 

cena je za apartmán bez programu 

1000 Kč

Pobyt - 1 noc 

16.00 nebo 19.00 - 12.00

cena je za apartmán bez programu  

1200 Kč

Pobyt - 5 a více dní 

16.00 nebo 19.00 - 12.00

cena je za apartmán bez programu  

1000 Kč

Stacionář s pevným programem

různé typy, různé obsahy 

najdete v STACIONÁŘE A POBYTY

podle obsahu

Pobyt s pevným programem

různé typy, různé obsahy

najdete v STACIONÁŘE A POBYTY

podle obsahu

odešlete si formulář, ozvu se Vám zpátky, hned, jak to bude možné 

Reference

Pravidelný individuál u Milady beru jako celostní koučink, který mi pomáhá s rozvojem soft skills neboli jemných dovedností a také mě podporuje v přemýšlení a uvědomování si vlastních zkušeností a priorit. Výsledkem je zlepšení mé sebedůvěry a dále schopnost lépe čelit a vypořádat se s životními výzvami.

Vlaďka

Chci Miladě s vděčností poděkovat za můj osobní růst, který mi otevřel cestu nejen v zaměstnání ale i v mém životě. Vše co mi individuální program přinesl, mohu dnes zúročit v řešení životních situací. Za sebe mohu doporučit.. Děkuji. 

Jarka


Vždy se těším na ten pocit klidu, obyčejnosti a normálnosti. Mám pocit že je to právě o důvěře, ta mě jak teď tak v minulosti hodně podržela. Já prostě důvěřuju Miladě a nemám žádný důvod to nedělat. Individuál u Milady je pro mě něco jako zrcadlo. 

Vlasta

Pravidelný individuál s Miladou… Pomáhá mi porozumět sama sobě. Nahlížet, prozkoumávat, chápat a proměňovat životní situace a témata, která jsou pro mne obtížná nebo i lákavá. Podporuje, posiluje mě a učí, jak si poradit v co největší míře sama.
Pravidelnost a návaznost mi umožňuje ponořit se více do hloubky, dělat překvapivě jemné a zároveň trvalé změny, které pak vedou k větší spokojenosti. Z problémů se staly výzvy k řešení a ty pak v hledání nových možností. Mám pocit, že si dovoluji být k sobě laskavější, upřímnější. Jak se poznávám a přijímám, jsem klidnější, stabilnější a neberu se tak vážně😁.Děkuju za tu možnost. 

Veronika

Milada je pro mě domov, bezpečí, otevřená náruč. Cítím k ní 100% důvěru. Mohu se jí svěřit se vším, čím procházím. Při individuálních konzultacích si přicházím postupně na vše sama svým vlastním tempem-díky jejímu stylu vedení dialogu a různým dalším aktivitám, které je možné použít. Jsem vděčná, že tuhle možnost mám, děkuji.

Jitka


Individuál mi pomáhá srovnat si aktuální priority, co mne právě nejvíc "tíží", co opravdu potřebuji řešit. Zároveň je pro mne důležitý pocit, že jsem v bezpečí a mohu otevřít jakékoliv téma a za pomoci Milady dojít k nadhledu a odstupu od problému a poté k možnosti řešení.

Dáša


Pravidelný individuál je moje cesta k další práci se sebou. Patřím ke starší generaci a přesto je možné na sobě pracovat a něco změnit. Zamyslet se nad svými zvyky, chováním a pohledem na život. Pocit, že jsem se posunula dál je hnacím motorem pracovat na sobě víc.

Lenka

Pravidelný individuální program mi umožňuje vidět události, vztahy a zkušenosti, které v běžném životě zažívám, také v jiném úhlu pohledu. Učím se díky práce s Miladou žít více vědomně. Vnímat, jestli co, to říkám a dělám, je se mnou v souladu. Pravidelná setkání mi umožňují si srovnat myšlenky a uvědomit si, co bych ve svém životě potřebovala zrovna řešit a změnit. Moc si této příležitosti vážím.

Martina

S Miládkou se mi spopracuje velmi dobře, naše práce mě postupně a pravidelně posouvá k hlubšímu porozumění mých řešených životních situací a problému a tím mi to umožňuje žít spokojenější a hodnotnější život.

Michal


Vímám, že směr, kterým se můj život ubírá nyní, je mnohem zdravější pro mě a tedy i mé nejbližší. Často se už dokážu zachovat naprosto automaticky jinak, než tomu bylo před pravidelnou prací s Miladou. A nejen toto. Cítím vděčnost, že mi v životě tahle možnost přišla.

Veronika

Po pravidelném individuálu vždy odcházím domů daleko klidnější a vyrovnanější. Odnáším si názor na věc z jiného úhlu pohledu. Změna není ihned, ale moc se mi líbí, jak postupem času vše do sebe zapadá. Moc si vážím toho, že zde mohu otevřít jakékoliv téma.

Olga

Práce s Miladou mi otevírá velký prostor bezpečí, přijetí a pochopení, který mi umožňuje být k sobě maximálně upřímný. Přináší mi také možnosti a podporu, jak s novými zjištěními naložit ve svém každodenním životě. Práci s Miladou bych doporučil každému, kdo má opravdový zájem udělat změny ve svém životě.

Michal

Jsem nadšená, že mám ve své blízkosti někoho, tak úžasného jako je Milada Dolejšová. Je to člověk, který svým velkým srdcem, empatií a uměním léčit lidské tělo i duši pomáhá mnoha lidem a i mně. Využívám ráda práci ve skupině i individuálně. 

Jitka

Jsem opravdu velký šťoural, hodně nedůvěřivý, až bych řekl za hranou. Jsem absolventem několika kurzů a různých programů u Milady. Celkem dlouho hledám co bych mohl vypíchnout, nebo zpochybnit, rozporovat - prostě něco najít. No a místo toho jsem našel - opravdovou důvěru a velké pochopení. Čeho si u Milady opravdu cením, je její neulpívání na lidech, dbá na maximální svobodu každého jednotlivce a vědomí tohoto mi dělá velmi dobře.

Vlastimil

Práce s Miládkou je radost. V každém věku je možné rozkvést :-).

Věrka


Miládka působí jako křehká žena (ona také je), ale její vnitřní síla je neuvěřitelná. Všechny její kurzy a setkávání jsou pro mne obrovským přínosem ve vnitřním růstu a nových perspektivách.

Z nabídky společných setkávání v kurzech, či individuální práce si vybere každý.

Majka

Vřele doporučuji spolupráci s Miladou. Umí velmi citlivě vycítit situaci. Podpořit možnost změny u druhých jen tou měrou, kterou jsou schopni zvládnout. Pomoci dovolit vidět i cítit jak se může klient dále ubírat svou cestou. Dává možnost výběru.

Libuška

S Miladou jsem si již prošel hodně zásadními fázemi mé životní cesty a vždy mi byla oporou a průvodcem.
Až s odstupem času má člověk šanci hlouběji poznat a pochopit, jak to vlastně opravdu bylo a kam to všechno směřovalo.
Vždy když se ohlédnu za sebe, tak se pokaždé utvrdím, že jdu směrem ke spokojenosti a vnitřnímu štěstí. A Milady práce má na tom zásadní podíl.

Michal

Uvědomuji si, že spolupráce s Miládkou mi změnila a stále mění život. Zjišťuji, jak žít v tom pravém slova smyslu. Mám pocit, že dříve to bylo více o přežívání. Vnímám velkou vděčnost a učím se pokoře.

Verča

Spolupráce s Miládkou mi pomáhá najít vnitřní klid, zvládnout své emoce, novou cestu v životě.

Květa


Spolupráce s Miladou mi pomáhá najít novou cestu v životě. Tu, která vede dovnitř - do mne samotné. Je to průvodkyně přísná, ale také laskavá a trpělivá, protože to hledání nejde ani rychle ani jednoduše. Děkuji."

Mirka

Spolupráce s Miladou - to je důvěra, otevřenost. Objevuju nové možnosti. Mám blíže ke všem lidem, i když o tom oni vůbec nemusí vědět. Vracím se sama k sobě.

Světlana

Od Milady jsem očekávala, že mi ukáže kudy mám jít. To se nekonalo. Naučila mi poznat sama sebe a otevírat mé bolesti, strachy a zklamání. A díky tomu poznávám, kdo jsem a kudy mám jít.

Andrejka

Milá Milado, ráda chodím na pravidelný individuál. Vždy mi to přinese uvolnění, rozuzlení a progres v řešení mých zdravotních, vztahových či osobních témat. Moc ti děkuji za možnost "růst" pod tvým dohledem a s tvou pomocí. Jsem ti za vše, co jsem u tebe mohla prožít, rozuzlit a vyřešit, neskonale vděčná. Děkuji, děkuji. S láskou

Jitka