Reference

Jitka

Jsem nadšená, že mám ve své blízkosti někoho, tak úžasného jako je Milada Dolejšová. Je to člověk, který svým velkým srdcem, empatií a uměním léčit lidské tělo i duši pomáhá mnoha lidem a i mně. Využívám ráda práci ve skupině i individuálně.

Vlastimil

„Jsem opravdu velký šťoural, hodně nedůvěřivý, až bych řekl za hranou. Jsem absolventem několika kurzů a různých programů u Milady. Celkem dlouho hledám co bych mohl vypíchnout, nebo zpochybnit, rozporovat - prostě něco najít. No a místo toho jsem našel - opravdovou důvěru a velké pochopení. Čeho si u Milady opravdu cením, je její neulpívání na lidech, dbá na maximální svobodu každého jednotlivce a vědomí tohoto mi dělá velmi dobře.“

Milada

Když jsem se potkala s Miládkou prvně, upozornila mne, že tato cesta není jednoduchá a měla pravdu. Cesta k sobě je to nejtěžší, co jsem kdy zdolávala. Ale děkuji za možnost po ní jít. Bezpečí, pokoru, klid, trpělivost, lásku, pochopení to vše jsem u Miládky našla. Děkuji i za to 

Věrka

Práce s Miládkou je radost. V každém věku je možné rozkvést :-).

Majka

„Miládka působí jako křehká žena (ona také je), ale její vnitřní síla je neuvěřitelná. Všechny její kurzy a setkávání jsou pro mne obrovským přínosem ve vnitřním růstu a nových perspektivách.

Z nabídky společných setkávání v kurzech, či individuální práce si vybere každý.“

Lenka

„Velmi doporučuji. Prošla jsem kurz seberozvoje a ženský kruh. Oba kurzy mi hodně daly. Pomohly mi se podívat sama na sebe - kdo jsem. A pomohlo mi to nasměrovat, zvládnout můj aktuální život. Milada vždy dá do všech lekcí právě to, co je pro skupinu potřeba, aby došlo k nějakému posunu, uvědomění. Dává to odvahu změnit svůj dosavadní život k lepšímu. 

Martina

„Spolupráce s Miladou mi pomáhá zvládat v životě náročné situace. Dává mi větší klid a učí mne naučit se pomoci si sama.

Libuška

„Vřele doporučuji spolupráci s Miladou. Umí velmi citlivě vycítit situaci. Podpořit možnost změny u druhých jen tou měrou, kterou jsou schopni zvládnout. Pomoci dovolit vidět i cítit jak se může klient dále ubírat svou cestou. Dává možnost výběru.

Michal

S Miladou jsem si již prošel hodně zásadními fázemi mé životní cesty a vždy mi byla oporou a průvodcem.
Až s odstupem času má člověk šanci hlouběji poznat a pochopit, jak to vlastně opravdu bylo a kam to všechno směřovalo.
Vždy když se ohlédnu za sebe, tak se pokaždé utvrdím, že jdu směrem ke spokojenosti a vnitřnímu štěstí. A Milady práce má na tom zásadní podíl.“

Verča

„Uvědomuji si, že spolupráce s Miládkou mi změnila a stále mění život. Zjišťuji, jak žít v tom pravém slova smyslu. Mám pocit, že dříve to bylo více o přežívání. Vnímám velkou vděčnost a učím se pokoře.

Petr

„Na cestě ke šťastnému životu a vyrovnanosti musíme všichni projít hlubokou žumpou svých vniřních bolestí kořeněných pořádnou dávkou ega. Nebýt Milady, už bych se v ní dávno utopil. Díky ní proplouvám stále dál a mám šanci se na ten druhý břeh dostat.“

Květa

„Spolupráce s Miládkou mi pomáhá najít vnitřní klid, zvládnout své emoce, novou cestu v životě.

Vendy

„MEL (tak já říkám Miladě) a její práce stojí za to. Je to neuvěřitelné a opravdu to funguje. Je krásné se znát a mít se rád. Za to moc děkuji MEL.“

Mirka

„Spolupráce s Miladou mi pomáhá najít novou cestu v životě. Tu, která vede dovnitř - do mne samotné. Je to průvodkyně přísná, ale také laskavá a trpělivá, protože to hledání nejde ani rychle ani jednoduše. Děkuji.

Andrejka

„Od Milady jsem očekávala, že mi ukáže kudy mám jít. To se nekonalo. Naučila mi poznat sama sebe a otevírat mé bolesti, strachy a zklamání. A díky tomu poznávám, kdo jsem a kudy mám jít.

Světlana

„Spolupráce s Miladou - to je důvěra, otevřenost. Objevuju nové možnosti. Mám blíže ke všem lidem, i když o tom oni vůbec nemusí vědět. Vracím se sama k sobě.

z Vašich dopisů:

Ahoj Miladko, Již několikrát jsem se chtěla ozvat, činím tak až dnes. Moc si cením té chvíle, kdy jsem čirou náhodou 😊 našla Tvé stránky a hlavně , žes mi dala tu možnost být Tvou žákyní. Cvičím téměř denně jak v energiích tak dechová cvičení a ta mne naplňují stále více. Po každém cvičení se cítím nabyta energií a pozitivními myšlenkami. Všechno zvládám mnohem lépe, sebe, vztahy. Jako bych se dokázala nyní dívat na věci z jiných úhlů. A děkuji za rozhovory se zrcadlem - úžasný vynález😊 Zbavila jsem se i nevyléčitelné nemoci a já věřím, že je to právě díky té práci se sebou samou a hlavně Díky Tobě😊. Měj se moc hezky a ještě jednou Ti moc děkuju Katka z Hor Kutných❤️


Jak jsem psal do zpětných vazeb, že jsem si vrátil zpět plotýnku, tak ještě jsem si všiml že jsem si porovnal obratle a jsem o dva nebo tři cm vyšší.. i podle dat z preventivek Zdeněk

Miládko děkuji za krásný pobyt, koupené dárky i zveřejněné korálky. Už jsem doma v pohodičce u manžela s plným srdcem lásky. Přeji pohodový zbytek víkendu. Lenka 

Miladko, musím napsat. Ta dnešní pohádka byla tak fajn, mi bylo tak hezky, moc to neznám, je to motiv pro mně pokračovat, ne že bych před tím nechtěla, ale byla to ochutnávka toho, co bych si přála zažívat více v realitě. Já vím, že Ti nepíšu nic nového, jen Ti chci moc poděkovat. Mám Tě moc ráda. Světlana

Chtěla jsem Ti poděkovat za vše, co pro ostatní děláš.. Cítím z toho neuvěřitelnou sílu a podporu. Jsou to pro mne signály : " .... Jsem tu pro vás, nejste v tom sami.." a zároveň " ...pojďte něco dělat, buďte aktivní...." . Každý může něco dělat a i když si to v danou chvíli třeba neumí představit, díky Tobě si to může uvědomit. Moc si Tě vážím." 

"Dobrý den paní Milado. Za sebe Vám moc děkuji, to co děláte je k nezaplacení." Přeji krásný den Klára 

"V mém životě jsi mi dala kotvu. (Lítám stále v povětří a nestojím dobře zakotvená na zemi). Nepotkala jsem zatím asi nikoho takto hluboce a bezpečně pracujícího jako tebe. Uvědomuji si, že spoustu tvých vět a vysvětlení jsem začala chápat (vnímat a rozumět jim) až několik let po jejich vyslovení, ale byly tak hezky posazené a stěžejní, že chci tuto nabídku práce na sobě pod tvým vedením využít. Děkuji sobě za odvahu a tobě za podanou ruku." 

"Dobrý den, Milado
chtěla bych vám poděkovat za vaši vyživující a hojivou přítomnost.
Děkuji"

"Dobry den mila Milada, 

pred nejakym casom som dostala od kamaratky Vase mandaly ako darcek. Rada by som sa s tymto kludom a radostou s Vami podelila, ak dovolite. 😊 Dakujem, ze som mohla travit cas tym, co som milovala cele svoje detstvo. Ticho v tvoreni. Vedena v tichu.

Krasny den Vam prajem a dakujem 💖🍀"


Ahoj Milado,

Delší dobu se ve mně buduje vděk ke společné práci a jejímu přínosu pro mně, který jsem plánoval vyjádřit na naší poslední konzultaci v této sezóně, ale aktuálnější bylo nakonec jiné téma. Tak to udělám, alespoň tímto způsobem. Práce s Tebou se mi stala tak přirozenou a silnou součástí mého života, že je snadné to brát automaticky. Vážím si však důvěry a pravdivosti, kterou jsme společně vybudovali a vnímám jak moc cenné a přínosné je to pro můj proces. Více si uvědomuji jak je mi na míru "ušité" Tvoje vedení - v těžších časech je přirozeně pevnější a v jiných zase je spousta prostoru pro vše co potřebuji především dovolit si chybovat Také je pro mě velice inspirující i fascinující sledovat Tvůj soulad vnějšího jednání s vnitřním proživáním.


Já a Milada?

Pod Milady vedením pracuji již od roku 2016. Některým informací od Milady, vlastním prožitkům v danou chvíli často plně nerozumím a mívala jsem často problém je plně respektovat. Její slova často pochopím aha-efektem až po několika letech. To, co si odnáším hned, je bezmezná zdravá láska, pochopení (někdo mi rozumí), obejmutí, možnosti, inspiraci a náměty, dostatek podpory a víry v lepší dnešky i ve mne samotnou.

Díky Miladě a práci s ní poznávám způsob jak pružně a zároveň pevně stát na vlastních nohách a jak bezpečně se měnit v názorech, náhledech i postojích na různé situace, jak intenzivněji, bezpečněji a lépe vnímat své vlastní tělo, myšlenky a jednání. Jak takto vnímat i své okolí.

Najít způsob, jak uvidět a přijmout své "chyby" a "nedokonalosti", shodnosti i odlišnosti od ostatních a umět si ustát, že vše je tak, jak nejlépe to v danou chvíli může být.

Dříve jsem vnímala "první bod" na cestě a pak až "cíl". Nyní začínám vidět i "mezi-body" a uvědomuji si, že cíl je často méně významný než způsob cesty, která k cíli vede. Že cesta může být díky "mezi-bodům" velmi proměnlivá a my máme vždy volbu.

Má zkušenost je taková, že na cestě s Miladou jdu sice odhalená, ale v bezpečí, že kroky, které vykonám možná budou nepříjemné, však zdravé, s hlubokým, širokým a dlouhotrvajícím efektem. Protože Milada má dar vnímat situaci, ve které klient byl, je a může být. Přistupuje velmi individuálně (i při skupinové práci). Plně klienta respektuje. Umí vést skupinu tak, že si každý odnese to, co potřebuje a to v dávce, která je pro klienta vždy únosná. Umí klientovi ukázat pro klienta nejvhodnější metodou situaci i možnosti bezpečné, zdravé a nejvhodnější cesty v souladu s vesmírem. Klienta po ní doprovází a ukáže úskalí a nevhodnost případných cest, které by klient sám původně chtěl vybrat.

Po 4 letech práce s Miladou (zažila jsem individuální i skupinovou práci) mohu potvrdit, že i když jsem některé informace od Milady nechtěla nebo v danou chvíli nemohla přijmout, postupem času se mi jejich správnost, vhodnost a efektivnost odkryla a já je pochopila. Nesetkala jsem se dosud s nikým jiným, kdo by mi uměl a mohl poskytnout takto bezpečné a rozmanité služby s širokým a hlubokým dopadem (efektem). Díky Milado


Ahojky Miladka,

Dakujem a tesim sa na kurz.  Uz davno Ti chcem napisat. Myslim často na teba a momenty stravene na Dubi hore. Dakujem za vsetky chvile stravene s Tebou a prazskou skupinou.

Som stastna.  Narodil sa mi syn Tomáško. Porod bol prekrasny. Prijimam tieto dary s pokorou a vdakou.

Za skutocnost, ze som teraz v takej laske vdacim aj tebe Miladka.

Este raz velmi pekne dakujem za vsetko. Nech sa Tvoje dielo dari. Mam ta v srdci a tesim sa na dalsie stretnutia.


Ze srdce,
Ti Miládko chci poděkovat za včerejší meditaci na dálku.
Dala mi uvědomění ohledně mých priorit, kam směřuji a co odvádí mou pozornost od toho důležitého pro mne. Od cesty do jeskyně.
Poklady, schopnost rozlišovat, energetický proud moudrosti, rozšiřování se, energetická bublina, smysluplnost, kontakt s tím moudrým co nás přesahuje, vede a chrání, vytváření vztahu propojení, vlastní cesta, tam a zase zpátky ...
děkuji Ti za všechny tyto vzkazy, které v sobě nechávám růst, které v sobě nechávám rozeznívat, zjevovat se, učím se si jich všímat, rozpoznávat, používat a navracet se k nim.
Mám slzy radosti, dojetí a deteku hlubiny v očích. 

Reference k individuálním pobytům

Šárko, Ty jsi byla na BOJOVNÍKOVI poprvé...Co Tě nejvíc překvapilo?

Věcí, které mě překvapily, bylo víc - různorodost aktivit, které jsi používala, množství vzpomínek, které přišly, intenzita některých mých pocitů i to, jak obrovský vliv mohou mít na náš život některé na první pohled nedůležité zážitky. Líbilo se mi, jak to všechno do sebe postupně krásně zapadalo. Pokud mám ale vybrat největší překvapení, pak to byla nápaditost, se kterou jsi některé mé vnitřní představy převedla do reality a umožnila mi tak fyzicky si osahat své pocity a rukama se jimi doslova prohrabávat. To pro mě bylo hodně silné.

Je to cca 2 měsíce od bojovníka... Všímáš si nějakých změn, které to má na Tvůj život?

Pociťuji velkou úlevu. Problém, který mě trápil, se mi často vracel v myšlenkách a chvílemi jsem se utápěla v sebelítosti. Nyní cítím, že je ta nejbolavější část uzavřená a nevyvolává už ve mně ani lítost, ani strach. Nemám potřebu se k ní vracet. Naopak se teď těším, co přinese budoucnost, a cítím energii a velkou chuť zkoumat, jaké všechny možnosti se mi otevřely.

Moc Ti děkuji za úžasný pobyt a Tvou péči, Milado ♥

Šárka

" NA POBYT ROZKVĚT jsem se těšila. Cítila jsem, že potřebuji být sama se sebou a se svými myšlenkami. Protože jsem zdravotník a matka dvou dětí, celé dny i noci pečuji buď o cizí lidi, nebo o vlastní rodinu. Cítila jsem, že přišel čas užít si nějakou dobu nerušeně jen sama se sebou a svými myšlenkami. Vybrala jsem si variantu s cvičením, meditací a masáží. Celý pobyt jsem si maximálně užila. Hlavně odpočinek, klid, dobré a zdravé jídlo, zdravý pohyb, meditace a úžasnou masáž. Při masáži jsem si uvědomila, jak moc potřebuji jemnou péči. Teď, když už jsem zpátky z pobytu doma, zkouším si tuto péči dopřávat, vnímat více své potřeby a více je naplňovat, udělat si čas na dobré a zdravé jídlo. Zjistila jsem, že jídlo používám jako záplatu na nepohodu a neklid. Tak to pozoruji a uvidím, co se bude dít dál...Děkuji, Milado. ".

Jitka


Radmilo, Ty jsi byla už dvakrát na pobyt POKOJNÝ BOJOVNÍK a teď poprvé jsi vyzkoušela PONOR DO NITRA. Jaké To pro Tebe bylo? A jaké vidíš podobnosti či naopak rozdíly tohoto pobytu oproti Bojovníkovi?

Již po úvodním setkání s Miladou a zahájení času bez mluvení se začaly vynořovat některé mé programy, neboť jsem zjistila, že jsem si doma zapomněla velmi důležité věci a nebylo tak vůbec jisté, zda přežiju :o). Přežila jsem a pobyt jsem si moc užila. Nezastírám, krušné a bolavé chvíle byly, a ne málo, hodně i na úrovni fyzické, kdy se mi při cvičení v energii rovnalo snad celé tělo. Na druhou stranu jsem po cvičení pociťovala velké uvolnění a příjemný stav klidu. Ve srovnání s pobytem Pokojný bojovník byl pro mne tento pobyt náročnější fyzicky, také ranní a večerní meditace se mnou pěkně cvičily, respektive točily, nově jsem pracovala se zrcátkem. Stejné bylo plus minus časové rozvržení, místo konzultace na Bojovníkovi se na Ponoru cvičí, dopoledne s Miladou a k tomu se praktikuje zrcátko a odpoledne je cvičení samostatné. A co mě na Ponoru překvapilo? Určitě to, že mi nedělalo problém nemluvit, jelikož normálně jsem upovídaná dost :o).

 Jaký byl pro Tebe rozdíl v tom, když cvičíš v energii doma a když jsi cvičila tady se mnou?

Cvičení s Miladou probíhalo oproti mému cvičení doma delší dobu, bylo intenzivnější, pohybovější, obsahovalo nové cviky, přineslo mi nové prožitky.

Komu bys pobyt doporučila a proč?

Pobyt bych doporučila tomu, kdo by rád vyjel ze svých obvyklých kolejí... tomu, kdo se chce potkat se svými programy... tomu, kdo si přeje poznat nový rozměr cvičení v energii... tomu, kdo by rád zažil, že slova někdy nejsou zapotřebí.

.Radmila

POBYT V TICHU s KONZULTACEMI

"Od pobytu v tichu jsem neměl žádná očekávání a minimum duchovních a "seberozvojových" zkušeností. Tak jsem si říkal, že si aspoň pořádně odpočinu.

Naštěstí pro mě a pro můj posun uvnitř sebe sama byl celý kurz výborně poskládaný přesně tak, jak bylo třeba.

Rozhodně nejde o pobyt v naprostém tichu. Jde především o to být sám se sebou.

Cítím, že dobře poskládaný program tohoto pobytu a Milady skvělá odbornost celou dobu, od začátku až do konce, vedly pomalými krůčky až k závěru, za který jsem byl velmi rád a který si myslím není pro některé jednoduché nalézt, pokud se musí stále po jednotlivých konzultacích vracet do kolotoče pracovních a rodinných dní."

Vašek

"Po několika setkáních a konstelaci jsem se rozhodla i pro Bojovníka. Už to slovo je mému srdci blízké. Byla jsem zvědavá, šla jsem do neznáma. V hlavě se odehrávaly různé představy, jaké to bude.

Stalo se však něco, co jsem nečekala vůbec. Díky Bojovníkovi jsem dostala tak velkou chuť žít, být tu pro své blízké ale hlavně pro sebe. Objevily jsem spolu hodně (někam hluboko zahrabané) lásky, díky které budu mít sílu na chvilky, které jednoduché nebudou. Přijde jich určitě ještě spoustu, ale já už teď vím, že to všechno zvládnu.

Slovy nejde absolutně popsat ten pocit, jak moc mi Miládka pomohla zachránit nejen své manželství, ale hlavně sebe samu.

Miládko, srdečně díky"

Petra


POBYT ROZKVĚT s CVIČENÍM a MASÁŽÍ

Miladko,

moc Ti za všechno děkuju.

Cítím se u Tebe opravdu moc dobře.

Klidně bych tu vydržela déle, vůbec mi nevadilo být tu sama.

Měla jsem pocit, že se toho moc neděje, ale dnes při cvičení i při meditaci jsem měla silné emoční projevy - přinejmenším jsem uvolňovala to, co doma v paneláku nejde. Ale vím, že toho bylo víc.

Včerejší masáž byla úžasná, laskavá, pevná. Moc díky

Budu se těšit příště

Světlana


"Na Pokojném bojovníkovi pro mě bylo velmi důležité, že jsem se mohl odpojit od okolního světa a být jen sám se sebou, mít na to klidný prostor a dostatek času, abych se mohl ponořit hlouběji do sebe a svých problémů. Konzultace s Miladou jsou jedinečné a i díky tomu jsme byli schopni udělat spoustu práce na záležitostech, ve kterých jsem se delší dobu točil a nebyl je schopen jednoduše sám vyřešit. Pobyt mi přinesl z mého pohledu hodně vnitřních změn a pochopení. A ty změny běží dál, i po ukončení pobytu. Pobyt doporučuji tomu, kdo je opravdu odhodlaný jít tak hluboko do sebe, jak jen to dokáže."

Michal K.

"Úžasný týden. O partnerských vztazích jsem se dozvěděl a pochopil nejvíc ve svém životě. Tohle by se mělo začít učit už od školky, a nepřestat asi nikdy. Jsem za to moc vděčný. "

Petr


"Moc děkuju. Pobyt POKOJNÝ BOJOVNÍK byl dost náročný, ale taky mne to hodně bavilo. Děkuji za možnost potkat se se svými "strachy" a dozvědět se odkud pocházejí a taky za možnost "uvidět", že se dá hodně změnit, a že i když se to nepodaří, tak, že to nevadí. ""

Dáša


"Pobyt Síla předků je jako když se zastavíte v čase a podaří se Vám vstoupit do sféry klasického filmu pro Pamětníky. Jenom místo herců se před vámi objeví rodová linie a máte možnost sledovat i aktivně se sami účastnit příběhu, který se před vámi začne odvíjet a odhalovat vaše vnitřní schémata a obrazce, na kterých se možná někteří vaši předci taky podílí. O některých už víte, ale objeví se taková, o kterých jste neměli nejmenší tušení. Najednou zjistíte, jak si více začínáte rozumět, uvědomujete si sami sebe. A to vám začne přinášet určitou úlevu i vhled do toho, co vlastně jste - také zjistíte, že fyzický svět kolem vás, není nějaký cizí vnější svět, ale je to vlastně jenom moje prožití, moje hra mysli a na té už můžete sami pracovat.

Pobyt mi přinesl uvědomění, ale také zároveň i mou největší životní výzvu. Pochopila jsem, že udělat si lehčí cestu v životě v podstatě znamená, začít mu důvěřovat a snažit se být v pohodě s tím co je, tak jak to je, a to i když třeba vůbec nejste momentálně spokojeni, máte strach věci pustit a obáváte se budoucnosti."

Vlaďka

"Téma smrti mě oslovuje výrazněji několik let a již nějakou dobu jsem věděl, že bych ho chtěl blíže prozkoumat společně s Miladou. Celý pobyt proběhl plynule a přirozeně. Milada mě jemně provedla procesem setkání s mojí smrtí a mých nejbližších. Dostal jsem možnost nahlédnout do hloubky svého vnitřního nastavení a ujasnit si i praktické záležitosti pro klidný odchod. Tváří tvář své smrti se mi snáze vyjevovalo kým jsem, co je v mém životě opravdu důležité a zároveň jsem i nacházel sílu to žít. Setkání se smrtí mi přineslo hlubší sebepoznání a větší odhodlání do života. Děkuji." .

Michal B.

"Miladko, chci Ti opravdu moc poděkovat za všechno, cos pro mně udělala . Bojovník je zážitek, takhle se potkat sama se sebou a zjistit, jak funguju. Prve to poznání není lehké, bolí to a člověk nevidí, jak z toho zamotaného kolečka ven. Ale když se pobyt překlopil do tvořivé fáze a ukázala jsi mi srozumitelnou cestu, jak se sebou pracovat, bylo to daleko lepší. Vím už, že je to běh na dlouhou trať, že je to na mně, jak se k tomu postavím. Ale s tím, že už vidím způsob, tak se mi, věřím, půjde o poznání líp. Moc Ti děkuji za veškerou vlídnost a péči. :) Slova na to nestačí. Je třeba to zažít. "

Světlana

"Milado, děkuji za krásný pobyt ROZKVĚT. Bylo to pro mne laskavé, pečující a velmi posilující. Cítím se odpočinutě a ve své síle. Děkuji"

Martina


Andreo, Vy jste Pobyt našla čistě náhodou na internetu... Pobyt jsme společně pro Vás upravily na míru. Bylo to tedy úplně první setkání se mnou a s prostorem na Dubí Hoře. Chci se Vás zeptat, zda jste Na Dubí Hoře našla to, co jste očekávala. Nebo jste byla něčím zklamaná nebo naopak příjemně překvapená?

Již delší dobu jsem koketovala s myšlenkou odjet do ticha. Jednoho dne jsem "náhodně" zadala do vyhledávače terapie tichem a klikla na Miladu Dolejšovou. Vzhledem k tomu, že jsem ji neznala, tak jsem neměla žádná očekávání a ani jsem moc nevěděla, co pobyt v tichu se mnou udělá. Vyplnila jsem formulář, druhý den Milada volá a bylo rozhodnuto. Jedu... Dubí Hora a místo, kde Milada působí, je čisté, bezpečné a energetizující. K pobytu jsem si připlatila cvičení s meditací a masáž. Vše bylo v důvěře, i když samotný pobyt pro mě nebyl vůbec lehký. Jak Milady sestra říká: "Milada umí velmi dobře otvírat plechovky". A to se jí povedlo i u mě. Ještě jsem si v průběhu pobytu s ní domluvila závěrečnou konzultaci, při které byla Milada velmi upřímná a otevřená. Děkuji za její bytost i slova, která mi otevřela oči, abych i já už byla konečně k sobě upřímná.

Komu byste případně pobyt doporučila?

Pobyt bych doporučila všem, kteří hledají cestu sami k sobě, jsou přeplněni a nebojí se ocitnout na rozcestí své nové životní cesty. A jsou si vědomi, že pouze skrze bolest (fyzickou nebo emoční) se můžeme posunout dál

Andrea

Co se týče pobytu v tichu bez programu s Miladou, tak prvně bych hodnotila místo. To se mi moc líbilo, minimalistické pojetí je opravdu uklidňující a bylo to jedno z uvědomění, které mi přišlo, a to, že bych měla doma udělat prostor pro novou energii a probrat věci, nepotřebné vyhodit Vypnout mobil a nepoužívat ho mi problém nedělalo, vydala jsem se i na procházku po okolí, zcela bez plánu, navigace, jen se svou orientací a vrátila jsem se bez problémů. Samozřejmě byla to vlastně krátká doba. Nicméně i tak jsem hlavně po příjezdu pociťovala, jak je člověk zrychlený, jak pořád chci něco dělat, neumím se nudit a jen být. Zajímavé také je, že mi velmi chyběla hudba, kterou vlastně v běžném životě skoro neposlouchám, tedy poslední roky, asi se k tomu zase po letech vrátím. Měla jsem ambice, jak si užiji výtvarné tvoření, ale nakonec jsem v podstatě celý čas, kromě 2,5 h na procházce, prospala. Až jsem si říkala, že jsem se vlastně vůbec nevyužila čas pro sebe, ale opak je pravdou, což mi došlo až dnes. Doma bych si toto nikdy nedovolila. Děkuji za možnost tohoto pobytu, třeba někdy v budoucnu využijeme pro společné zklidnění s manželem.

Tereza