Pobyt PONOR do NITRA

pro jednotlivce

Pobyt PONOR do NITRA - je možný pouze pro absolventy kurzu cvičení v energii

5 denní individuální pobyt  - PO - 1. den od 16.00 nebo 19.00, PÁ - 5. den do 12.00

můžete si vybrat jeden z časů příjezdu, jak se Vám to hodí časově

čas příjezdu si domluvíme s předstihem už při domlouvání konkrétního termínu

3x 120 minut společné intenzivní cvičení v energii s Miladou

1x 120 minut závěrečná konzultace s Miladou

3x 60 minut intenzivní samostatné cvičení v energii 

PO odpoledne nebo večer - přivítání, domluva o technických a organizačních věcech, o časovém uspořádání programu 

ÚT, ST, ČT - dopoledne-  120 minut cvičení v energii společně s Miladou + odpoledne minimálně 60 minut cvičení v energii samostatně

PÁ - 1x 120 minut konzultace a koučink s Miladou

Jak budu bydlet?

1 místnost - pohodlná postel, psací stůl, stolek na jídlo, 2 židle, knihovna, šatní skříň, plně vybavená kuchyňská linka (indukční  sporák 2 plotýnky, lednička, myčka, mikrovlna, nádobí) + koupelna (sprchový kout 90x90, umyvadlo, WC, poličky), peřiny, povlečení, ručníky, utěrky na nádobí, jar na nádobí

klimatizace, wifi 

terasa a zahrada k dispozici  

Chci si domluvit stacionář nebo pobyt

Formulář si odešlete. Ozvu se Vám nazpátek, hned, jak to bude možné.

Reference

Radmilo, Ty jsi byla už dvakrát na pobyt POKOJNÝ BOJOVNÍK a teď poprvé jsi vyzkoušela PONOR DO NITRA. Jaké To pro Tebe bylo? A jaké vidíš podobnosti či naopak rozdíly tohoto pobytu oproti Bojovníkovi?

Již po úvodním setkání s Miladou a zahájení času bez mluvení se začaly vynořovat některé mé programy, neboť jsem zjistila, že jsem si doma zapomněla velmi důležité věci a nebylo tak vůbec jisté, zda přežiju :o). Přežila jsem a pobyt jsem si moc užila. Nezastírám, krušné a bolavé chvíle byly, a ne málo, hodně i na úrovni fyzické, kdy se mi při cvičení v energii rovnalo snad celé tělo. Na druhou stranu jsem po cvičení pociťovala velké uvolnění a příjemný stav klidu. Ve srovnání s pobytem Pokojný bojovník byl pro mne tento pobyt náročnější fyzicky, také ranní a večerní meditace se mnou pěkně cvičily, respektive točily, nově jsem pracovala se zrcátkem. Stejné bylo plus minus časové rozvržení, místo konzultace na Bojovníkovi se na Ponoru cvičí, dopoledne s Miladou a k tomu se praktikuje zrcátko a odpoledne je cvičení samostatné. A co mě na Ponoru překvapilo? Určitě to, že mi nedělalo problém nemluvit, jelikož normálně jsem upovídaná dost :o).

2. Jaký byl pro Tebe rozdíl v tom, když cvičíš v energii doma a když jsi cvičila tady se mnou?

Cvičení s Miladou probíhalo oproti mému cvičení doma delší dobu, bylo intenzivnější, pohybovější, obsahovalo nové cviky, přineslo mi nové prožitky.

3. Komu bys pobyt doporučila a proč?

Pobyt bych doporučila tomu, kdo by rád vyjel ze svých obvyklých kolejí... tomu, kdo se chce potkat se svými programy... tomu, kdo si přeje poznat nový rozměr cvičení v energii... tomu, kdo by rád zažil, že slova někdy nejsou zapotřebí.  


Radmila