Osobní a on-line konzultace

pro zvýšení sebehodnoty a sebedůvěry 

pro zlepšení vztahu sám k sobě 

pro zlepšení vztahu k jiným lidem 

pro zlepšení komunikace

pro hledání sebe sama - Kdo jsem já? Jak chci žít? Jaké mám talenty?


větší pochopení a přijetí sám sebe, uvědomění si pravd o sobě bez zbytečného obviňování,  rozklíčování a pochopení svých vzorců jednání, možnost je měnit, být více v kontaktu sám se sebou, nacházení zdrojů v sobě pro změny svého chování i pro změny v reálném životě, pochopení svých vztahů k jiným lidem, možnosti jak je vylepšovat, hledání svého životního směru 

pravidelné konzultace - na dohodnuté období 

1x až 2x měsíčně 

1200Kč/60 minut - platí do 31.8.2024

1300Kč/60 minut - platí od 1.9.2024


odešlete formulář - ozvu se Vám

Reference

pravidelný individuál - 1x měsíčně - 2023/2024

Pravidelný individuál u Milady beru jako celostní koučink, který mi pomáhá s rozvojem soft skills neboli jemných dovedností a také mě podporuje v přemýšlení a uvědomování si vlastních zkušeností a priorit. Výsledkem je zlepšení mé sebedůvěry a dále schopnost lépe čelit a vypořádat se s životními výzvami.

Vlaďka

Chci Miladě s vděčností poděkovat za můj osobní růst, který mi otevřel cestu nejen v zaměstnání ale i v mém životě. Vše co mi individuální program přinesl, mohu dnes zúročit v řešení životních situací. Za sebe mohu doporučit.. Děkuji. 

Jarka


Vždy se těším na ten pocit klidu, obyčejnosti a normálnosti. Mám pocit že je to právě o důvěře, ta mě jak teď tak v minulosti hodně podržela. Já prostě důvěřuju Miladě a nemám žádný důvod to nedělat. Individuál u Milady je pro mě něco jako zrcadlo. 

Vlasta

Pravidelný individuál s Miladou… Pomáhá mi porozumět sama sobě. Nahlížet, prozkoumávat, chápat a proměňovat životní situace a témata, která jsou pro mne obtížná nebo i lákavá. Podporuje, posiluje mě a učí, jak si poradit v co největší míře sama.
Pravidelnost a návaznost mi umožňuje ponořit se více do hloubky, dělat překvapivě jemné a zároveň trvalé změny, které pak vedou k větší spokojenosti. Z problémů se staly výzvy k řešení a ty pak v hledání nových možností. Mám pocit, že si dovoluji být k sobě laskavější, upřímnější. Jak se poznávám a přijímám, jsem klidnější, stabilnější a neberu se tak vážně😁.Děkuju za tu možnost. 

Veronika

Milada je pro mě domov, bezpečí, otevřená náruč. Cítím k ní 100% důvěru. Mohu se jí svěřit se vším, čím procházím. Při individuálních konzultacích si přicházím postupně na vše sama svým vlastním tempem-díky jejímu stylu vedení dialogu a různým dalším aktivitám, které je možné použít. Jsem vděčná, že tuhle možnost mám, děkuji.

Jitka


Individuál mi pomáhá srovnat si aktuální priority, co mne právě nejvíc "tíží", co opravdu potřebuji řešit. Zároveň je pro mne důležitý pocit, že jsem v bezpečí a mohu otevřít jakékoliv téma a za pomoci Milady dojít k nadhledu a odstupu od problému a poté k možnosti řešení.

Dáša


Pravidelný individuál je moje cesta k další práci se sebou. Patřím ke starší generaci a přesto je možné na sobě pracovat a něco změnit. Zamyslet se nad svými zvyky, chováním a pohledem na život. Pocit, že jsem se posunula dál je hnacím motorem pracovat na sobě víc.

Lenka

Pravidelný individuální program mi umožňuje vidět události, vztahy a zkušenosti, které v běžném životě zažívám, také v jiném úhlu pohledu. Učím se díky práce s Miladou žít více vědomně. Vnímat, jestli co, to říkám a dělám, je se mnou v souladu. Pravidelná setkání mi umožňují si srovnat myšlenky a uvědomit si, co bych ve svém životě potřebovala zrovna řešit a změnit. Moc si této příležitosti vážím.

Martina