PŘIHLÁSKA - ZKUŠENOSTI

VÝCVIKOVÝ SEBEROZVOJOVÝ PROGRAM - ZKUŠENOSTI 

Jak být dobrým koučem. Výuka koučovacích, NLP a dalších technik. Předávání mých osobních zkušeností z práce s klienty.

Výcvikový program ve skupině 6 -12 lidí. Hlavní obsah výcviku je: Jak být dobrým koučem. Výuka koučovacích a NLP technik. Ve výcviku je jen nezbytné minimum teorie. Hlavním pilířem je praktická část. Trénujeme vše intenzivně v rámci skupiny a pak i jednotlivě, ve dvojicích a trojicích  v domácí přípravě. Postup do dalšího ročníku j zakončen přezkoumáním nabytých dovedností hravou formou (zodpovědně - ale úplně jinak než znáte ze školy) a každý dostane certifikát, kde je uveden přesný počet hodin, které výcviku on sám věnoval. 

Součástí výcviku je i práce v online učebně.

Procvičování, které je nezbytnou součástí výcviku si každý dávkuje sám. Povinné je vždy 1 procvičování s kolegou z kruhu, které zabere cca 15 - 30 minut času měsíčně. Je možné ho udělat osobně nebo online. Každý, kdo chce trénovat víc, má možnost, ať už se svými kolegy, klienty, nebo se mnou. 

Do výcviku se můžete přihlásit, když máte zájem pracovat jako kouč. Nebo také, když se chcete jen naučit něco nového, co třeba můžete uplatnit ve své současné práci nebo v životě. Nebo také, když chcete ještě víc znát sám/sama sebe. Tento výcvik vám pro sebepoznávání dává velký prostor.

Důležité je, aby Vás bavila práce sám se sebou, zajímalo Vás, jaké to je pracovat i s jinými lidmi. Aby Vás bavilo učit se nové věci hravě a úplně jinak než je běžně zvykem. Abyste se nebáli překonávat výzvy, které to přináší.

Cena výcviku se odvíjí od intenzity, kterou výcviku věnujete vy sami.

Základ je 8 x setkání 3 hodiny + 1 celodenní setkání - 9.30 - 16.30 - cena za základ je 18000 Kč/osobu/ročník. Další skupinové nebo individuální procvičován se mnou a supervize jsou placené navíc dle aktuálního ceníku. Procvičování mezi kolegy bez mé asistence je zdarma.