NA DOMA

Mandaly a obrázky k dokreslení - autorské ode mne - ke stažení ZDARMA - ZDE

Vhodné pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo se zajímá o intuitivní kresbu. Nebo si prostě jen rád kreslí a relaxuje u toho. 


JACOBSONOVA progresivní RELAXACE  

Jacobsonova progresivní relaxace je jednou ze známých technik, které používá dnes již i mnoho psychologů, psychiatrů i koučů při práci se svými klienty.  Je to technika, která pomáhá k celkovému tělesnému i psychickému uvolnění. 

Při výukových stacionářích se mnou se ji můžete naučit využívat ještě efektivněji přímo na míru svého těla. A odnést si zároveň domů i originální nahrávku, kterou spolu vytvoříme - více o STACIONÁŘÍCH a POBYTECH najdete ZDE.

Jednu takovou ukázkovou nahrávku, která takto vznikla, sem přidávám ke stažení ZDARMA.  Můžete ji tedy využít, když Vám to bude připadat užitečné. A když budete chtít něco víc na míru, přijeďte a vytvoříme společně.Obrázek RUCE

zdarma ke stažení pro osobní využití k rozvoji samoléčebných schopností a rozvoji intuice (není určeno ke komerčním účelům)


Kartička RUCE

Osobní kartička s názvem "RUCE, které léčí" je určena tomu, kdo se zajímá o přirozenou intuitivní schopnost člověka v oblasti samoléčení nebo podpory při intuitivním léčení sebe nebo i dalších lidí. Pro toho, kdo chce tuto schopnost v sobě otvírat nebo ji posilovat. (pro jistotu upozorňuji, že kartičku nenabízím jako náhradu léků nebo lékařské péče). Kartičku si můžete objednat ZDE


Knížka SEBEKOUČINK 01

Knížka je určena tomu, kdo umí číst jinak než jen písmenka a slova. Pro toho, kdo má už otevřené také schopnosti intuitivního vnímání světa i sebe sama. Obsahem je to knížka jednoduchých autorských fotografií. U každé fotografie jsou dvě otázky. Obojí, jak fotografie tak otázky, Vás mohou zavést do hlubin Vašeho nitra, kde můžete prozkoumat tato témata. Možná i najít ve Vašem nitru další skrytá témata a položit si k nim vlastní otázky. Je to knížka pro hlubinný sebekoučink. Knížku můžete používat i opakovaně. Klidně i po řadu let. Knížku si můžete objednat ZDE

Reference

Miládko, kniha je užasná :), děkuju. Ukázala mi, "pro začátek" spousta věcí..... Moc ráda bych zapojila knihu do našeho individuálu.

Vendula

Knížka SEBEKOUČINK 01

Miládko, když jsem vloni v září dostala na míru vytvořenou knihu Ruce, které léčí na rok 2023, nečekala jsem, že věci se budou dít už od té chvíle. Při prvním prohlížení jsem se těšila na leden a zároveň plakala. Prostě láska na první pohled a dotek. Ke knize usedám nepravidelně, třeba i jen na pár minut přiložím ruce na obrázek, jindy domaluji přiloženými fixkami, co zrovna přijde. Mám i další zájemce o získání léčivých schopností, našeho kocoura Kulicha. Momentálně mám doma další knihu na rok 2024. Děkuji Ti, že můžu touto formou zlepšovat schopnost léčení a sebeléčivé schopnosti. Přeji krásné dny a těším se na další společná setkání.

Marcela

Knížka RUCE, které...

Dobry den mila Milada, pred nejakym casom som dostala od kamaratky Zuzky Vase mandaly ako darcek.

Rada by som sa s tymto kludom a radostou s Vami podelila, ak dovolite. 😊

Dakujem, ze som mohla travit cas tym, co som milovala cele svoje detstvo. Ticho v tvoreni. Vedena v tichu.

Krasny den Vam prajem a dakujem 💖🍀

Martina

Sešit MANDALY k dokreslení